pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

США готові допомогти Україні забезпечити вугіллям ТЕС

 29 серпня 2014, 12:22
США і Україна обговорили можливість поставок американськими компаніями вугілля або замінюючого палива для українських ТЕС.
Про це йшла мова на зустрічі міністра енергетики та вугільної промисловості України Юрія Продана із заступником секретаря США з питань торгівлі Метью Мюррейем, ​​послом США в Україні Джеффрі Пайяттом, повідомляє прес-служба.
Як повідомляє прес-служба Міненерговугілля, головну увагу на зустрічі було приділено проблемі забезпечення паливом українських ТЕС, що виникла в результаті дій бойовиків на Сході України та шляхам стабілізації ситуації.
"Як один з варіантів вирішення проблеми, сторони обговорили можливість постачання в Україну вугілля або заміщує палива американськими компаніями. Метью Мюррей зазначив, що на сьогодні є пропозиції від американських компаній з поставки в Україну вугілля необхідних марок. Робота по цьому напрямку буде продовжуватися. Також Мюррей відзначив значний потенціал країн у розвитку співробітництва в енергетичній сфері та за іншими напрямами видобуток вуглеводнів, ядерна енергетика, інші)", - сказано в повідомленні.

http://www.epravda.com.ua/news/2014/08/29/486893/

Стрімке зростання обсягів видобутку сланцевого газу потіснили на американському ринку і нафту і вугілля. США змушені експортувати величезні обсяги вугілля, ціна на яке впала. В цінах за тону це в 2-3 дешевше аніж дотаційне донецьке вугілля. Замість виплачувати з бюджету мільярди Ахмєтову, Звягільському і Єфрємову краще вугілля імпортувати, а безробітним шахтарям  протягом року виплачувати допомогу в розмірі  попереднього заробітку. За цей час можна домовитися про їх працевлаштування за копальнях або в Европі, або в  США.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments