pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

 • Music:

СБУ затримала двох громадян РФ, підозрюваних у коригуванні вогню з "Бука"

"Задокументовано дві речі. Перше - "Бук-М" зайшов на територію України з Російської Федерації безпосередньо перед терактом. Самі терористи чітко підтверджують, що екіпаж цієї установки заходив з Російської Федерації, тобто, це російські військові. Для нас зараз найголовніше встановити, отримати від російської сторони прізвища всіх трьох російських військових, які безпосередньо керували зенітно-ракетним комплексом і які безпосередньо натиснули на гашетку і пустили ракету в мирний пасажирський літак. Це ключова деталь для з`ясування в українському та міжнародному розслідуванні", - сказав Наливайченко.


Також він додав, що терористи зараз намагаються приховати свій злочин, намагаються вивезти назад до Росії не використані ракети від "Бука".

Крім того, Наливайченко продемонстрував перехоплені телефонні розмови терористів, з яких випливає, що "Бук-М" був привезений на територію України для того, щоб збивати літаки сил АТО. Також він додав, що з Росії разом з "Буком" було доправлено також три самохідні гармати "Гвоздика" для війни з силами АТО.

Наливайченко також повідомив, що на кордоні з Росією в Донецькій області затримано двох громадян РФ - коригувальників вогню із зенітно-ракетного комплексу "Бук".
"До екіпажу "Бука" терористам не вистачало коригувальників вогню. Двох громадян Росії затримали прикордонники та СБУ на одній із ділянок українсько-російського кордону в Донецькій області. В обох російські паспорти, а один з них навіть додумався приїхати з військовим квитком, де зазначено його військовий фах — коригувальник вогню", - сказав Наливайченко.За словами голови СБУ, затримані допитуються, а їхні свідчення будуть долучені до доказової бази у розслідуванні теракту.
http://newsru.ua/ukraine/18jul2014/nalivaj.html
Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments