pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

віддячив

В одній із запорізьких лікарень буквально з того світу повернули пораненого російського бойовика, а у вдячність почули... погрозу підірвати установу і всіх убити.

Про це кореспонденту Укрінформу розповіли співробітники лікарні.

"Росіянин підірвався на гранаті, яку хотів кинути в українських гвардійців. У важкому стані він був доставлений у нашу лікарню, де йому була надана висококваліфікована медична допомога", - розповіли у медустанові. Коли загроза його життю минула і він прийшов до тями, то, за словами медперсоналу, перше, що зробив врятований - став матюкатися, погрожувати і усіх залякувати. Замість слів вдячності медики почули: "Я ще підірву і знищу усіх вас і вашу лікарню".

Причому співробітники лікарні і гадки не мають, чим викликана така агресія. Адже з чоловіком, хоч він і російський диверсант, усі були максимально ввічливі і коректні."Але у нього просто патологічна ненависть до України і українців", - вважають медики.

Наразі бойовик переведений у СІЗО. За неофіційною інформацією, він є депутатом місцевих органів влади в одній з областей РФ.
http://www.ukrinform.ua/ukr/news/vdyachnist_terorista_rosiyanin_poobitsyav_pidirvati_likarnyu_de_yomu_vryatuvali_gittya_1954246
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 12 comments