pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

 • Music:

"план быстрого пополнения численности населения России за счет малороссов"

"Российскую демографическую яму заполнят репатрианты "

2006.02.04 Депутаты Госдумы придумали план быстрого пополнения численности населения России за счет репатриантов. Как пишет «МК», в нижней палате российского парламента завершается работа над законопроектом о репатриации в РФ.

Как стало известно изданию, пока текст практически революционного закона находится, что называется, в «сыром» виде, но основные его положения уже сформулированы. В частности, желающие вернуться из дальних стран на историческую родину должны быть русскими или малороссами, представителями северных или северо-западных народов (к примеру, карелы). Кроме того, в случае принятия законопроекта официальные власти оставят шанс воссоединиться с братьями-славянами и гражданам, которых родили русские женщины.
http://forum.msk.ru/material/news/7332.html

Треба розуміти, шо форсовані дії направлені на знищення економіки України, є частиною цього "быстрого плана".

Вираз "пополнение численности населения России" не має вводити в оману. Росія потребує не будь-якого населения, а працездатного. Середня тривалість життя чоловіків Росії всього 57 років, проте не чутно про якісь дієві заходи, аби скажімо обмежити розповсюдження фальсифікованої горілки.

Фраза "представителями северных или северо-западных народов (к примеру, карелы)" вставлена аби не надто кидалися у вічі шо розрахунок саме на "малоросов", бо карели мало того, шо нечисленні, а й мешкають у Фінляндії. Не уявляю, як їх можна звідти виманити. "Русские" не надто рвуться на историческую родину ні з Прибалтики, ні навіть з України.

Росія виробляє лише 50 відсотків необхідного продовольства (та й то переважно русифікованими українцями півдня Росії). Тому годі й думати, шо в сенсі продовольчої безпеки Росія робить ставку на неназвані "северные народы".

Звертає на себе увагу активне просування забутого було слова "малоросы", шо "раптом" стало вживатися. Певна річ: хіба ж можна довірити неабияке право "заполнить яму" якимось недолугим хохлам?

Можливе формулювання "желающие вернуться из дальних стран на историческую родину должны быть русскими или украинцами" теж якось недоречне, бо по-перше виникає запитання -- чому це "историческая родина украинцев" знаходиться в Росії ("репатрианты!") , а по-друге слово "украинцы" в масовій свідомості є недоречною політкоректною поступкою замість загальновживаного "хохлы. "

Мало-росы - це не недороблені "хохлы", не кровожерливі"бандеровцы." "Малороси" - сумирні, невибагливі, працьовиті і в "доску свои". Якраз те що потрібно велико-росам.

Неабияк зворушує політично-лігвістичне новоутворення "из дальних стран". Певно це вжито "в піку" звичному евфемізму "страны ближнего зарубежья." Так і уявляється, шо канадійські "малороси" наввипередки побіжать до "демографической ямы"!

"гражданам, которых родили русские женщины."
Певно, шо чоловіки не родять... Проте такий підхід до визначення "своїх" побутує лише у євреїв. (До речі - як щодо авторів законопроекту?)

Нарешті щодо назви матеріалу "Российскую демографическую яму заполнят репатрианты". Не бажане "хотят заполнить репатриантами", не обнадійливе "российские власти надеются заполнить", не навіть самовпевнене "могут заполнить", -- безапеляційне "заполнят".
Проте таке future є надто undefinite.
Шість із семи українців, які завдяки попереднім діям Росії змушені були шукати роботу за кордоном, проголосували ногами не на користь Росії. Кому ж хочеться до "ями"?

"По разным данным за рубеж на заработки выехало до 7 млн украинцев."
http://info.trud.ru/shortnews.php?id=4420

проте:

"В России в пик сезона работают около 1 - 1,2 миллиона украинцев. "
http://www.from-ua.com/news/4293376e089d1/

За часів радянської влади, в умовах єдиної держави, мільйони робочих рук з України "не митьем, так катаньем" були б переміщені кудись на освоение Севера. Навіть без словоблудної маячні з "хохлами" чи "малоросами".
Натомість, аби тоді був вибір, то той примарний, знищений інфляцією, "сєвєрний коефіціент" і на дідька нікому не був би потрібен.

Одначе саме Росія порушила існуючий стан речей. Інакше довелося би ділитися, не тільки цим, але й цим. Це шалені гроші. А воно ж хочеться і рибку з'їсти і на пальму залізти. Ділєма, однако.

Здоровий глузд відказує, шо виграшна тактика Росії мала би бути не в подавленні українства, а у потуранні йому. За умов аби українці Росії могли реалізувати свій національний проект поза рамцями космополітичної мішанини "русский народ", то все могло би бути інакше. Скажімо за української автономії на Далекому Сході, у Західному Сибіру, або бодай Кубані. Можливо, що і для українців України такий "проект" був б дещо принадливішим, аніж тяжіння до Західу (певним чином по аналогії з початком 18 ст., тільки тоді "проект" звався "запровадження руської культуры на Московії".) Можливо.
Проте ще не зникло з пам'яті як закінчилася нещодавня, і на цей раз уже українізація Росії.

Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 59 comments

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…