pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

 • Mood:

як я не простягнув руки Клінтону

(навіяно нинішнім візитом Гіларі Клінтон до Києва)
Клінтон двічі був у Києві і двічі я його бачив.

Перший раз десь у травні 1995 р. Клінтон з Кучмою саме був у парку Слави, біля входу до якого скупчилася сила-силенна народу. Я саме працював неподалік ( в приміщенні теперішнього "Київмісьбуду") , спостеріг увесь той натовп у вікно і, звісно, вийшов на вулицю, бо всі вийшли.
Я одразу подумав, шо мабуть Клінтон до входу не вернеться (бо нема дурних, ще затопчуть), а вийде ближче до Лаври і тихенько собі втече.
Тож я туди і пішов. За мною попхалися з десяток якихось розкутих студентів. На місці вже стояли кілька довготелесих негрів-охоронців. Вони гумовими палицями наказали цікавим аби позлазили з парканів і аби позакривали вікна хто з них визирав. Потім вони дали студентам знак відкрити свої сумки і показати чи нема там якоїсь вибухівки. Студенти відкрили сумки, попіднімали вгору руки і заволали: "Толька па галавє нє бєйтє! Валкі пазорніє!"
І тут з парку вийшли Клінтон з Кучмою. Клінтон виявився здоровенним дядьком у доброму гуморі (пізніше виявилось, шо його роман з Монікою саме був у розпалі), а Кучма проти нього був як побитий песик.
Студенти наче з цепу зірвалися:
- Білл, пайдьом на піва! Да, давай ужрьомся! Брасай іх всєх на фіг і давай забухаєм!
Здуріти можна. Лемент стояв на всю вулицу. Я з жахом подумав, що мабуть це провокація і зараз почнеться стрілянина.
Кучма втупився поглядом у землю, бо звісно, що ніяково. Тим часом усміхнений Клінтон дослУхався до того вереску і підійшов до нас. Студенти почали стрибати один одному на голову і, через голови негрів, потягли до Клінтона руки, а він їм їх тис.
Вони йому: "Білл, забухаєм?!!", а він їм "Сенкью вері мач". Усі виглядали щасливими.
Я був у самому центрі того дикунського натовпу і гарячково думав, а к ліцу лі мнє дертися на тих клятих негрів. Доки я вагався, то він вже й поїхав. Вдруге Клінтон був у Києві десь в 2000-му. Я його теж бачив, проте вже не так близько.
Так він мені руку і не потис. Нє судьба, блін.
Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments