pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

побутове

Волонтери з прослуховування закритих каналів інтернет-рації Zello, за якими терористи обмінюються інформацією повідомили, що на трасі Харків — Ростов з'явилася невідома група людей, що здійснюють партизанську діяльність проти бойовиків самопроголошеної Донецької народної республіки.
Про це у Фейсбуці написав журналіст Роман Бурко, повідомляє Цензор.НЕТ. За його словами, бойовики впадають в паніку, оскільки тільки за 7 червня від рук партизан вони втратили п'ять чоловік.
Терористи звертають увагу на деякі незвичайні риси в поведінці нового противника, припускаючи, що в партизанських формуваннях беруть участь місцеві жителі.
«Дії групи нальотчиків на блокпости ДНР добре злагоджені на місцевості і відбуваються без втрат серед нападників, — пише Бурко. — Тактика дій партизанської групи також не властива регулярним і новоутвореним формуванням Нацгвардії, Правого сектора і загонів територіальної оборони».
Журналіст також зазначає, що провівши аналіз повідомлень від місцевих жителів і волонтерів на сході України можна зробити висновок: «на Донбасі починають діяти самостійні партизанські осередки, які ведуть боротьбу з терористами і сепаратистами».
«Очевидно, це відбувається не від великої любові до України і не під патріотичними закликами, а на побутовому рівні. Так як постійне збільшення фактів репресій і мародерства по відношенню до місцевого населення з боку кадировських та інших проросійських бойовиків спричинило відповідну реакцію», — пише Бурко.
http://vidomosti-ua.com/ukraine/90716
Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments