pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

провалля і маятник

Ольга Лень
2 ч. · Киев ·
Поговорила щойно з подругою з Донецька. Сидить дома, дуже хвилюється, що стрілянина припинилася. Найбільше боїться вона і її знайомі, що АТО зупинять. Каже, що готові терпіти, аби нарешті зачистили місто. Бояться, що бандити можуть почати жителів розстрілювати. Вважає, що люди вже в повній мірі "наїлися" бандитами з ДНР, чеченцями, бойовиками. Але просить не зволікати. Бо настрій людей як маятник - зараз вони на боці сил АТО. Але якщо знов буде відступ, то люди можуть сприйняти це як зраду і невідомо куди настрої жителів Донецька через тиждень повернуть.
І лють в неї викликає, що майже всі керівники регіону, Ахметов, Колесников, менеджмент СКМ свої сім'ї до бандерівців в Київ і Львів повивозили, якими земляків п'ять років зі всіх свої ЗМІ лякали.
Тривожиться, як розуміти заяву Яреми про нову фазу АТО аж після інавгурації президента. Чи не зраджують жителів Донбасу таким зволіканням в Києві?
Subscribe

 • противные

 • "и Ленин великий нам путь озарил"

  Дми́трий Миха́йлович Па́нин (1911, Москва — 1987, Париж) — русский мыслитель, философ и публицист, инженер, политический заключённый. «Лубянка —…

 • добить приставов

  В феврале 1917 года М.М. Пришвин записал в те дни в своем дневнике: "Две женщины идут с кочергами, на кочергах свинцовые шары — добивать приставов".…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments