pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

смена концепции

В. Жаботинский, 1910
"Уже и теперь евреи во многих городах черты оседлости, где великорусского населения нет, являются единственными, так сказать. представителями русской культуры, т.е.. говоря точнее, единолично руссифицируют край."


Коломойський попросив колег говорити українською мовою
Голова Дніпропетровської облдержадміністрації Ігор Коломойський вивчає значення та вимову українських слів і просить колег із ОДА говорити з ним українською. Про це в соцмережі написав його заступник Святостав Олійник, - повідомляє Gazeta.ua.

"Губернатор Дніпропетровської області домовився сьогодні ввечері з україномовною частиною свого оточення про те, щоб ті, хто може вільно говорити українською, говорили в ОДА украiнською мовою. Особливо з ним. Сам він взявся за власний словниковий запас і тепер часто запитує правильну вимову та значення українських слів. Думаю, важливість завдання розвитку українскої мови Дніпропетровська ОДА почне показувати власним прикладом", - повідомив Олійник російською на своєму фесбуці.

З перших годин статус розійшовся сотнями поширень і десятками відгуків:

Лариса Токар: А як могло бути по-іншому? Людина тримає слово. На першій прес-конференції Коломойський пообіцяв наступну прес-конференцію провести українською, пам'ятаєте? Почав уже готуватися, молодець!
Костянтин Рибачковський: Дуже правильно. Я в себе в адвокатській фірмі теж так зроблю!
Денис Борисенко: З моменту окупації Криму намагаюся Постійно розмовляти українською. А Дніпропетровськ з березня Постійно Вражає новими трендами!)
Людмила Горделадзе: У старому конфлікті еліт - Донецьк-Дніпропетровськ (несподівано) в 2014 р. переміг Дніпропетровськ...
Sergey Marchenko: Дніпро впевнено захоплює ментальне лідерство на південному сході України. І це славно.
Subscribe

 • не валежником единым

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 8 comments