pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

прослухав промову Ахмєткі...

http://youtu.be/OoKEjA-uLPY
... і не почув жодного слова про Україну. "Дамбас, наш край, патриоты нашева края, генацид Дамбаса..." Так наче ніякої України взагалі ніколи не було.
Ситуація для нього така, що він повинен через слово "єдина Україна" "слава героям " і "смерть ворогам". Бо його капіталізація стрімко падає, аж до нуля. Захопили вже он залізницю, скоро всі заводи стануть...
(з підозпрою) А чи не Коломойський платить бандюкам? Нещодавно він пропонував "донецьм" по 30% від вартості їх підприємств, мовляв скоро воно й того не коштуватимуть.
І ще одна суттєва обставина.
Китайські трубопроводи в Середній Азії будував і будує "Метінвест", який належить Ахмєтову. Значна частина труб виготовлюється Харцизьким трубним заводом, який десь 25 років був монополістом СНД по магістральним трубам великого діаметру.
На черзі будівництво щойно підписаних газогонів Росія - Китай, загальна вартість яких буде біля $70 млрд.долл (це бюджет всієї України протягом майже півтора років). Основною робочою силою там знову будуть українці, і труби знову таки будуть переважно українськими.
Саме з урахуванням цих обставин треба сприймати те, що зараз відбувається в "Дамбаском крае".
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments