pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

доба справедливості

Аваков відсторонений. Наливайченко приступив до виконання обов'язків. США висунули ультиматум Путіну.
В Україні почалась доба встановлення справедливості
.

Сполучені Штати Америки висунули Російській Федерації жорсткий ультиматум, з яким не могли не погодитись в Кремлі, адже після реалізації заходів Вашингтоном офіційна Москва мала б призупинити свою міжнародну діяльність. Рецепт реальної ізоляції відомий Путіну, тому, на мій погляд, він просто здав позиції на сході України, тим самим зберіг Росія від краху та дезінтеграції вже найближчим часом.

А тепер до України.

За моєю інформацією, попередні антитерористичні операції не закінчувались успіхом з тих причин, що від моделювання ситуації та прямої протидії терористам та сепаратистам були відстороненні фахівці, які пройшли консультативний курс в колег з ЄС та США і Ізраїлю. Також, директор Служби Безпеки України пан Наливайченко був заблокований від прийняття рішень та впливу на ситуацію провладною політичною силою в парламенті та їх представниками в силових відомствах. На сьогодні ситуація змінилась, адже Антитерористична операція на Сході країни відбувається під патронатом директора СБУ та члена партії Удар Валентина Наливайченка та групи фахівців, Нацгвардії та інших підрозділів.

Також інформую, що за попередніми моїми даними Мінстра Внутрішніх Справ Арсен Аваков відсторонений від виконання обов'язків, повторюю, не від посади, а від прийняття рішень в рамках антитерористичних заходів.

Також, наскільки мені відомо, український політик та кандидат в президенти Юлія Тимошенко впливала на хід операції також до певного моменту, тому цим і пояснюється її незаконна присутність на екстрених засіданнях РНБО.

Активність українських підрозділів пояснюється виваженою та послідовною позицією незаангажованих структур та наших західних колег. На мій погляд, активність та аполітичність в процесі пана Тручинова пояснюється загрозою військового перевороту, або банальною загрозою перегляду його призначення на посаду спікера парламенту і відповідно в.о. президентом.

Конфлікт між Турчиновим та Тимошенко тепер став і для мене особисто зрозумілим.

Павло НУСС.
http://fupogolic.com/topic/2008-nachalas-zachistka-slavianska/page-21

Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments