pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

территория под юрисдикцией Российской Федерации

Государственный Совет Республики Крым 11-го апреля с.г. "Положение об особенностях применения законодательства о налогах и сборах на территории Республики Крым в переходный период".

"2. <...> Ввоз товаров с территории Российской Федерации (за исключением территорий Республики Крым и города федерального значения Севастополя) и иных территорий, находящихся под ее юрисдикцией, не подлежит налогообложению налогом на добавленную стоимость и акцизами.  від grid_ua 


Вони вже демостративно ставлять хрест на Україні.

http://i.imgur.com/6X6au8U.png
https://twitter.com/M_Simonyan/status/459274063685615617

Прямая ссылка на встроенное изображение

" Де рабунок став законом, де чоловікови відобрано всі людські права, де людське майно і житє стало забовкою озброєної ватаги, мусить прийти занепад хлібодайної працї, a за ним неминучий голод. Hі погода і найтеплїйші дощі тут не поможуть.
Для працї треба мирних часів, треба забезпеки ! Де всего того нема, там рільник мусить ограничувати оране до найконечнїйшого - щоби для себе вистарчило, коли і того не заберуть.
Щож до України, тo нищать вони її, як країну чужу, країну, взяту рабунком на з' їдженя, нищать по давно висловленій робівничій засаді: «Хоч і не заберемо вашої України, тo бодай вам її знищимо!".
Чи дозволимо, аби диявольський плян Москви вдав ся?"
"Український голос" 21 червня 1921.

"Населення є рішене боронитися проти наїзду кацапів, котрих зве воно «кольоністами», до останнього, руководячися елементарною ненавистю до кацапів і боячися, щоби зайди не поселилися на Україні на постійно та не взяли над місцевим населенням переваги."
"Канадійський Укоаїнець" 21 вересня 1921
Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 9 comments