pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

ЗАЯВА лідерів Великої Сімки щодо України

(редагований гуглепереклад мій, можливі похибки)

Оттава , Онтаріо 12 березня 2014
Ми , лідери Канади , Франції , Німеччини , Італії , Японії , Великобританії , США , Президент Європейської Ради і президент Європейської комісії , закликаємо Російську Федерацію припинити всі дії щодо зміни статусу Криму , всупереч українському законодавству та в порушення міжнародного права . Ми закликаємо Російську Федерацію негайно припинити дії , що підтримують референдум щодо території Криму та його статусу, бо це є в прямим порушенням Конституції України .

Будь-який такий референдум не матиме жодної юридичної сили. Враховуючи відсутність належної підготовки та залякування присутністю російських військ , також було б глибоко помилковим вважати, що він матиме моральну силу. З огляду на це, ми не визнаватимемо його  результати.

Російська анексія Криму буде явним порушенням Статуту Організації Об'єднаних Націй ; зобов'язаннь Росії в рамках Гельсінського Заключного акту; власні зобов'язання перед Україною відповідно до  Договору про дружбу  , співробітництво і партнерство  1997 р; угоду базування Росія - Україна 1997 , а також свої зобов'язання, згідно Будапештського меморандуму 1994 року. Щодо впливу на єдність , суверенітет і територіальну цілісність України , анексія Криму може мати серйозні наслідки для правового порядку , який захищає єдність і суверенітет всіх держав. Якщо російська Федерація піде на такий крок , ми продовжимо подальші дії , індивідуально і колективно.

Ми закликаємо Російську Федерацію до негайної деескалації конфлікту в Криму та інших частин України , виведення своїх війська назад у свої розташування до початку кризи, до початку прямих переговорів з урядом України . Закликаємо скористатися міжнародним посередництвом і спостереженням, яке допоможе врахувати будь-які законні інтереси. . Ми , лідери G- 7 , закликаємо Росію приєднатися до нас у спільній роботі по дипломатичних каналам щодо виходу з нинішньої кризи, і підтримати поступ на шляху до збереження суверенної, незалежної  і єдиної України .

Ми також нагадуємо Російській Федерації наше рішення про призупинення участі в будь-якій діяльності , пов'язаної з підготовкою зустрічі G- 8 Сочі , допоки вона не змінить курс і не повернеться туди, де G- 8 здатне вести дискусію.
http://pm.gc.ca/eng/news/2014/03/12/statement-g-7-leaders-ukraine#sthash.KSCoa6kS.dpuf
Subscribe

 • бабы доведут до цугундера

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments