pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

ціна питання

Anonymous
25 лютого 2014,
Це, певно мова йде про Асавелюка Сергія, якого нам вдалося знайти Через сослуживців. Він 1970 року народження, Мешкає на Оболоні, по вул.Героїв Дніпра, 43, кв.88. Хотіли взяти в нього інтервью, але вдома його не застали. Сусіди повідомили, що можна його пошукати в кв.80. Але, там ніхто не відчиняв двері. Сусіди казали також, про всяк випадок, що можна пошукати Сергія і через його дружину Світлану, чи в кв.132, чи у кв.138.

Згодом вдалося знайти і його друзів. Вони казали, що Сергій взагалі тілоохоронець, з СБУ багато років як звільнився, а тут вже як тиждень поїхав кудись на заробітки. Казав, що якийсь його знайомий Віталік з Троещини, який мешкає по вул.Маяковського, 14, кв.88, та зараз працює в Центральному апараті СБУ запропонував разову роботу на змаганнях по біатлону.
За точний постріл мали платити по 10.000 доларів.

герои
 
Цей Віталік найняв багато хлопців з колишніх працівників СБУ для змагань, щоб змогли трохи підзаробити. Сергій хвалявся, що з цього заробить на заможній будинок у передмісті, які вже здешевшали і нарешті пересилиться з брудного Києва на природу, якщо буде швидко і влучно стріляти на замаганнях, щоб набити побільше мішеней.

http://pan-andriy.livejournal.com/717489.html?view=7509425#t7509425
Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments