pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

Россия недопереполучила

"Я бы полагал, что нужно деполитизировать эту тему и в трехстороннем формате как следует и обстоятельно на эти все темы поговорить", — заявил Путин на пресс-конференции по итогам переговоров с премьер-министром Италии Энрико Леттой.

Он также напомнил, что Россия недополучила свыше 10 миллиардов долларов из-за скидки на газ для Украины, предоставленной в обмен на продление пребывания Черноморского флота РФ в Крыму.
"Газпром" уже подписывал несколько дополнений к этому контракту. Одно из них касается размещения российского флота в Крыму и оплаты через снижение цен на газ. Снижение было 100 долларов с тысячи кубов, и на сегодняшний день со времени подписания контракта Россия недополучила, а эти деньги остались в Украине, в объеме свыше 10 миллиардов долларов", — сказал Путин.


Аби Тимошенко підписала газ не по 500, а по 10000 (вона б могла) , то Росія "потєряла" би 100500 мільярдів
Перебування ЧФ флоту в Севастополі це плата, про які взагалі "потєрі" мова?

ЧФ потрібен Росії не просто так, аби було і ржавіло.  Окрім гадити Україні (це дрібниця) на цей флот покладено чи не найголовнішу роль в забезпеченні існування  Росії.
"Рубль" це ерзац-долар. Емісія рублів - під експортну виручку. 60% - нафта, 10% - газ (ціна прив`язана до нафти), 20% інша сировина і матеріали, експорт яких рентабельний виключно за рахунок різниці між внутрішніми і зовнішними цінами.
"Росія"  на 90% від нафти.
Ціна і обсяги.
Ринку нафти як такого не існує. Ціну забезпечують нафтові спекулянти які торгують фьючерсами.
За обсяги ще треба поборотися, адже під боком величезна близькосхідна "цистерна" , в якій нафти в 10-20 разів більше аніж в Росії, а газу принаймні не менше. Якби не було перешкод, то цей нафтогаз цілком і повністю міг би витіснили Росію з европейського ринку.
Саме тому СРСР а тепер Росія  так щедро обсипають Сирію дотаціями і зброєю - аби блокувала нафто- і газопроводи через свою територію. Лише "за географію" Сирія отримала від Москви щось біля $50 млрд. До речі "кавказька Сирія" - це Чечня, завдання аналогічне - ізоювати каспійські вуглеводні від Європи.

Головне призначення Чорноморського флоту - терміново з`явитися побіля берегів Сирії, коли там запахне смаженим. Як от нещодавно, коли ЄС намарно намагався втілити в життя віковічну мрію німецького народу - прямий газопровід Катар-Німеччина. Аби це трапилося, то це означало би мінус 40% обсягу для Газпрому, і мінус хтозна скільки у ціні. В Росії постало би неприємне питання відключення від газу російських міст, адже гроші для закупівлі газу Газпром дає їм зі своєї виручки...

Перебування російського флоту біля берегів Сирії спровокувавало зростання ціна нафту, десь так зі 105 до 115. +1 доллар в ціні нафти це + 1 млрд.долярів до російського бюджету. Росія отримала ті "потєрянниє" 10 мільярдів просто так, в якості бонусу, просто тому, що кораблі які базуються в Сєвастополі прогулялися до Сирії. Плюс 15 мільярдів долярів щорічно на НЕвтрачених обсягах для Газпрому.

Єдине місце де може перебувати ЧФ це Севастополь. Тримати його на російському узбережжі неможливо з кліматичних причин. Там регулярно виникають ураганні вітри "бора", які в минулому вже було знищили там російський флот. Власне тому він і базувався саме в Севастополі.

Резюме.
Це ж яким треба було бути ІДІОТОМ, щоб просто так, під чєстноє прєзідентскоє Мєдвєдєва ВІДДАТИ Росії Сєвастополь ДАРОМ на 25 років!

За перебування ЧФ в Севастополі треба було вимагати ДОЛЮ В БІЗНЕСІ:
а) повне відшкодування витрат за зростання ціни на нафту і газ.
б) комісійні від ВСІЄЇ російської нафтогазової виручки будь-де.

І не довелося би зараз плазувати вимолюючи вкрадене у нас же.
Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 24 comments

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…