pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

 • Music:

вплив грошей на час і простір

Де саме в перебува п.Тимошенко і який у неї при цьому статус - то є зовсім не ті чинники, які мали би впливати на геополітику. Здійнятий довкола цього лямент підживлюється виключно її, Тимошенко,  коштом. Годі і уявити скільки народу як в Україні, так і далеко за її межами завзято дерибанять ці її комісійні від Газпрому. Аби ми мали змогу зазирнути в її кошторис останніх місяців, то отримали би відповідь на чимало питань.

Драматизм ситуації, накручений через ЗМІ є і актом виконання робіт, і, водночас  має чіткий фінансовий посил на майбутнє : "Дєньгі давай! Уже скоро!"   Об`єктивно кажучи всі бенефіціяри зацікавлені, аби вона сиділа якнайдовше, бо їх годує не результат, а процес звільнення. І хай би він тривав якомога довше, аж до останнього цента, якого взмозі заплатити нещасна мілярдерка.. Вже лунає , що мовляв дед-лайн у вигляді збіговиська у Вільні, ще не кінець історії, бо буде й наступний.

Оскільки ЄС хвилює лише формальний бік справи, то елєгантним ходом була би аренда Брюселем частини Качанівської буцегарні з наданням статусу екс-територіяльности на користь, скажімо, ФРН. І хай собі лікується, доки є за що.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 17 comments