pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

 • Music:

"Какие бы слова ни произносились на политической сцене..."

Geo
Сижу, пялюсь в ящик с логотипом ТиВиАй.
В студии "помаранчевые vs синяки".
Нет, граждане...Геббельс - бездарь и школота зеленая!
РЫГИ - инициаторы евронаправления, евровектора и всю свою сознательную жизнь во главе с Лидером Виктор СветФедоровичем Лучезарным Януковичем стремились в Европу! Мало того!!!! Они....:lol: :weep: ПОСТОЯННО ПРОТЯГИВАЮТ РУКУ оппозиции, что бы она "себя вела по-европейски" и НЕ МЕШАЛА выбранному Партией Региона ....ЕВРОВЕКТОРУ!
Помаранчи ничерта не делали и не сделали для евроинтеграции, а Партия Регионов, преодолев страшное сопротивление всех недругов НАКОНЕЦ-ТО ВЫВЕЛА Украину из темного пророссийского помаранчевого леса на солнечную зеленую партрегиональную евролужайку!
Ни больше!
Ни меньше!
О, как!
Ира Геращенко в студии с отвисшей челюстью потеряла дар речи и сползла со стула. Я тоже подавился гречкой.
Лэди унд джентльмены! Господа! Это же КОНГЕНИАЛЬНО!
Я боюсь, как бы уже послезавтра в европарламенте Чечетов, невесть откуда взявшейся фракции ПР, не начал махать рукой за отсоединение Греции от Евросоюза.
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,214113515

На днях був у "Епіцентрі", що на Григоренка. Переді мною у черзі виявився Чєчєтов, весь такий у білому костюмі. Йому зателефонували, він відійшов у бік, і комусь там розказував "... мы демократическое европейское государство..."
Так ніби це не той самий Чєчєтов з відмашки якого Рада понаприймала купу спущенних з Крємля законів.

Підписуючи газові угоди з Путіним, Тимошенко вклала  власний інтерес у 10-15% (В часи ЄЕСУ вона мала 50%). Саме цими грошима Тимошенко фінансує опозицію, тому вони й носяться з нею, як з писаною торбою. Таким чином опозицію фактично фінансує Крємль тими грошима, які вичавлює з української економіки, через завищені ціни на газ. Саме тому "Свобода" блокує видобуток сланцевого газу в Україні. Вкупі з Медведчуком, який харчується з тих же ночов.

Основні споживачі газу - це промислові підприємства , переважно на Сході України, які повністю належать регіоналам. От вони за  все й платять, через купу посередників. Вони й плазували перед непохитним Путіним кілька років, очікуючи знижок.

"Какие бы слова ни произносились на политической сцене, сам факт появления человека на этой сцене доказывает, что перед нами бл.. и провокатор. Потому что если бы этот человек не был бл... и провокатором, его бы никто на политическую сцену не пропустил — там три кольца оцепления с пулеметами."/В.Пелевин "Empire V"

Якщо відкинути емоції, а підняти нормативну базу, то виявиться, що інтеграція України до ЄС була прописана в законах ще бозна коли.

У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про затвердження Стратегії інтеграції
України до Європейського Союзу

1. Затвердити Стратегію інтеграції України до Європейського Союзу (додається).

2. Кабінету Міністрів України забезпечити до 31 грудня 1998 року затвердження галузевих програм інтеграції України до Європейського Союзу та наступне затвердження на їх основі  Національної програми інтеграції України до Європейського Союзу.
Президент України Л.КУЧМА

м. Київ, 11 червня 1998 року
http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/615/98

Потім Гонгадзе відрізали голову, В.Чорновіл загинув у аварії, а  ФСБ-шники отримали  в Кремлі  нагороди і звання "за изоляцию Украины". До речі автором ґрунтовної "Стратегії інтеграції України до ЄС" був... той самий Кушнарьов, якого потім ніби підмінили: "до России 40 км, а до Киева 500!". Щоправда коли він помирав , то лікарів йому везли не з Росії, а з ЄС.

Вступ до НАТО і ЄС був прописаний в установчих документах ... "Партії регіонів".

Років 8 тому, коли щойно перемогла "Помаранчева революція" Путін, приїхавши з Німеччини до Києва посміювався:"Украина всё еще хочет в Европу? Я привез ей привет из Европы". В чому саме полягав той "привіт" з`ясувалося дуже скоро. Європа закрила перед Україною всі двері. Майже всі європейські лідери (окрім поляків) демонстративно відверталися від Ющенка, який до них з усім щирим серцем...
Українцям замість безвізового режиму запровадили "візовий геноцид".

Тепер та сама Європа абсолютно не гидує мати справу з Януковичем, який перекреслив всі європейські чесноти Ющенка  і перетворив Україну на бандитський заповідник.

Театр абсурду. Цілковите безглуздя.
Думці навіть ні за що зачепитися... окрім хіба ціни на нафту.

1998 рік. Ціна нафти впала до 9-12 долл.

"в 1998 году валовой внутренний продукт России сократился втрое и стал меньше, чем ВВП Бельгии."
"Долг государства по зарплатам по состоянию на август 1998 года - около 70 млрд. долларов. Для сравнения: бюджет России на 1999 год - 20 млрд. долларов Годовой бюджет России - это одна неделя жизни США."
http://www.r-reforms.ru/indexpub41.htm

Нащо нам таке щастя? От тоді й було підписано "Стратегію інтеграції України до Європейського Союзу ".

Але потім ціна почала зростати. В рази виріс експорт нафти і газу до ЄС. Ціна на нафту виросла в ДЕСЯТЬ раз, доходи населення в ДЕСЯТЬ раз, а ВВП Росії виросло і в ДВАНАДЦЯТЬ раз. Збільшилася і потреба ЄС у російських енергоносіях. Росія, маючи, право вето в Радбезі ООН, 3000 ядерних зарядів і запасів у 6-8 млрд.тонн нафти дуже просто наростила свою вагу у міжнародних справах. Бо маючи такі ресурси і дурень зможе. Саме тому Європа терпіла всі вибрики Путіна, тому і відвернулася від України, бо Росія погрожувала розвернути трубопроводи до Китаю.

"Эпоха дешевого газа прошла. Скоро он будет стоить 1000 долларов за 1 тыс.кубов "(Миллер, 2008).
І так би вого і було, аж раптом, нізвідки, підкралася "сланцева революція", яка переформатувала всі прогнози на майбутнє.

США  по вінця заповнилися власним газом. Катарський зріджений газ, замість йти на американський ринок пішов на європейський, де значно потіснив позиції Газпрому, котування якого на біржах упали втроє. Освоєння Штокману відкладено не невизначений термін. "Північний потік " заповнено ледь на 40%.  І це ще тільки початок, бо за два-три роки американський газ попре як до ЄС, так і до Японії з Китаєм.

Катарському газу з величезного Парського родовища знову діватися нема куди, от він і пробиває собі дорогу напрямки до Європи. А найкоротший шлях - через Сирію, тому как біситься Путін, кидаюсь туди купи зброї, аби лиш виграти час, тому від нетерплячки починає будувати "Південний потік"..

Газові контракти Газпрома в ЄС прив`язані до ціни нафти, що логічно, бо ціна теплової одиниці має бути однаковою, незалежно від носія. Проте в США , при незмінній ціні на нафту, ціна газу впала втроє-вчетверо. Там ціну на газ вибороли собі промислові кола, а ціну нафти як і раніше визначають фінансові спекулянти. Зростаючий антагонізм між ними і обумовив  весь той абсурд, частиною якого є українська політика.

Кажучи про зовнішній вектор України, то воно й байдуже хто саме стоїть на чолі України, і під якими гаслами йде на вибори.

Асоціація з ЄС вже могла би бути підписана , затримка ймовірно за визнанням прав власності на момент підписання. Тому "сім`я" і гребе  під себе, як навіжена.  Спочатку накрасти, а потім легалізувати через європейське законодавство.

ЄС, вже не маючи фатальної залежності від Росії, зовсім не проти українських чорноземів, українських портів , 600 тисяч кв. км територій і 45 мільйонів білих людей.

Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 21 comments

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…