pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

... далєє вєздє?

Міліціонер побив дівчину, яка попросила його говорити українською.
... дивитися набридло
/В.Шекспір 66-й сонет./

За інформацією лідера КУПР Сергія Мельниченка, інцидент стався на ринку "Шлях" на вул. Зодчих, 42-58, у Святошинському районі столиці, коли міліція намагалася розігнати продавців продуктів.
"Один з офіцерів через зауваження з приводу спілкування державною мовою при десятках свідків вдарив активістку КУПР Ірину кулаком у нирку", - написав Мельниченко на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.
За його словами, підприємці кинулися на міліціонера з криками про самосуд. Він зник з місця події.
Лідер КУПР також стверджує, що близько сотні працівників ринку прибули до Святошинського райуправління міліції з вимогою видати їм винного міліціонера.
Дівчину доправлено до лікарні. У неї підозра на пошкодження нирки, можливий також перелом ребра, повідомив Мельниченко.

злой
12 Jul 2013 20:21
Видел того бегущего мента... Борзов бы позавидовал.... Он точно перевыполнил все нормативы.... Вот что страх и адреналин делают с человеком, не надо никакого допинга....
А ваще интересно, вчера ментов штабелями положили на Крещатике, сегодня мент спрутовал спринтом от народа......не говоря о том что менты во Врадиевке спрятались в подвале и у них началась паника, была вызвана скорая паникующим ментам.http://www.pravda.com.ua/news/2013/07/12/6994183/

За повідомленням голови всеукраїнського жіночого руху Раїси Шматко «Людей, які стали на захист активісти під стінами Святошинського райвідділу труять газом, а в журналістів відбирають камери. Наразі до райвідділу прорвалось вісім активістів серед них Юрій Андреєв». Член партії » Удар» Роман Давиденко повідомляє, що людей з кожною секундою стає значно більше ніж можна собі уявити. Кияни з’їжджаються звідусіль і планують брати штурмом райвідділ.
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,213940027,page=4
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments