pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

Врадіїівка проти дегенерації

"Пропонуємо нашим читачам пряму мову жителя Врадіївки:

- Коли взагалі він був тверезим? Ніколи не був – це підтвердить вся Врадіївка. Ранок у нього починалося з обходу барів і кафе. Він постійно бив жінок, говорив їм: «Пидор*скі еб*ні». У барах за себе ніколи не платив – ось його щоденна поведінка. У Врадіївці це вже третє подібне зґвалтування. Раніше дві жертви точно так: у однієї заживо зняли скальп, в піхву напхали камені і палиці. При цьому керівник міліції району зробив так, щоб вона значилася, як повія. Другий дівчині на момент зґвалтування було 15 років. Знайшли з побитою головою, вирваними сережками, порваними вухами. Це почерк Дрижака. Він маніяк, садист в погонах … Вони усі пов’язані. Дрижак у начальника райвідділу міліції Синицького був гопником. Він вів слідство по вбивству 15-річної дівчини. Під час слідства двох хлопців забили на смерть у камері. Третій після допиту повісився вдома. У підсумку 11 чоловік взяли на себе провину за це вбивство.

Як пояснив Анатолій Бурлак, місцеві жителі готові вершити самосуд:
- Якщо він вийде живим із в’язниці, то у Врадіївку він не повернеться. Всі хочуть Дрижака повісити за яйця.

Наостанок, А.Бурлак сказав, що після цього інциденту, громада, доведена до відчаю, бере «справу в свої руки»:
- Буде громадський контроль. У четвер збираємо віче. Хочемо самі контролювати всі процеси. Тому, що наш мер Микола Москаленко заодно з міліцією. Він навіть організовував мітинг на підтримку Дрижака, прийшли одні головорізи. Він постійно біля них треться. Ми ще доберемося до цього падли!"
http://dyvys.info/dif/u-vradijivtsi-uzhe-tretje-zgvaltuvannya-hromada-hoche-povisyty-dryzhaka-hromadskyj-diyach.html

"Хвиля "минтовського" терору котиться Україною.
Кілька днів тому Врадіївка, сьогодні Донбас, Кіровоградщина і Рівненщина. Складаються враження, що в правоохоронні органи йде цілеспрямований відбір одних виродків і неадекватів."
"Согласно Климову, дегенерация на уровне семьи имеет несколько стадий, каждая из которых имеет характерные внешные проявления. На первом этапе у членов семьи (клана) появляются сексуальные отклонения (преимущественно, гомосексуализм, но также и любые расстройства полового влечения и половой сферы). На второй стадии вырождения по Климову появляются психические болезни. На третьей, последней стадии — физические уродства и наследственные заболевания. Среди причин вырождения Климов называет близкородственные браки и браки с неполноценными людьми.  

Дегенераты (вырожденцы) по Климову играют важнейшую роль в любом обществе. Согласно Климову, у многих из них гомосексуализм является подавленным (или латентным), и это приводит к развитию у данных индивидуумов различных «комплексов», основной из которых — «комплекс власти», а именно — неукротимое желание доминировать и властвовать любыми средствами. Согласно Климову, люди такого типа, с «комплексом власти», преобладают в верхних эшелонах власти."
Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments