pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

just print it

У своїх працях Клімов часто наводив слова К`єркеґора "Диявол живе в друкарському верстаті". Цікаво, що б він сказав сьогодні.

"Американський зброяр-ентузіаст Коді Вілсон (Cody Wilson) розробив і успішно випробував пістолет, основні компоненти якого створені з пластика і роздруковані за допомогою 3D-принтера.   Креслення для самостійної роздруківки Вілсон виклав у вільний доступ."

"Центр космічних польотів імені Джорджа Маршалла NASA об'єднався з приватною компанією Made in Space, щоб наступного року відправити на МКС 3D-принтер. Пристрій друкуватиме предмети шар за шаром, використовуючи полімери й інші матеріали.
Проект допоможе спростити перебування космонавтів на МКС, а також значно здешевить космічні місії. Приміром, 30% всіх запчастин, що знаходяться сьогодні на МКС, цілком здатний виготовити 3D-принтер компанії Made in Space."

"Нідерландські архітектори працюють над створенням будинку, який надрукує 3D-принтер, і розраховують завершити його будівництво вже у 2014 році. Його площа складе понад тисячу квадратних метрів. У принтер засипатимуть камінь або пісок, а він створюватиме вокселі - тривимірні аналоги пікселів розміром в п'ять міліметрів, які скріплюватимуться спецклеєм. Отриманий матеріал за показниками відповідатиме мармуру."

 «Люба, надрукуй нам, будь ласка, сніданок!», - З такими словами скоро будуть звертатися до своїх подружжю чоловіки перед тим, як відвезти дітей до школи. І це не жарт. Вже існують 3D принтери, які успішно використовують у медичних цілях. Так, наприклад, восени 2011 року лікарі Мічиганського університету надрукували таким способом спеціальну шину для дихальних шляхів новонародженої дитини і врятували хлопчикові життя. А тепер NASA почало спонсорувати проект по створенню 3D принтера для друкування їжі."

"NASA намірено знецінити золото і платину.
Фахівці NASA у статті, виданій у Journal of Aerospace Engineering, оприлюднили концепцію видобутку корисних копалин з астероїдів. Спираючись на технології 3D-друку і самозбірки роботів, за кілька десятиліть можна «завалити» Землю найціннішими рідкоземельними матеріалами."

Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments