pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

прес-конференція Ющенко в Парижі

"Перше ж питання із залу одержав Омар Арфуш. Не помітити його, який підвівся у центрі залу з енергійно простягненою рукою, було неможливо. Арфуш розповів публіці про згорілу машину брата, про опубліковані фото сина президента в журналі його брата, про міфічних помічників президента, які загрожували його життю.

З питання Омара випливало, що таких "вільних журналістів", як його брат, в Україні переслідують. Очолює це цькування чи не особисто президент Ющенко, а отже, не має права говорити про успіхи зі свободою слова. Французи сприйняли емоційний виступ Арфуша спокійно."
http://www.pravda.com.ua/news/2005/11/17/35741.htm
Шось на диво флегматичний нарід ті французи. Після тисяч спалених авт такими "омарами" по усій Франції, французи мали би влаштувати Ющенко овацію.

Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments