pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

грудью дорогу проложим... другим

"Приблизно у вересні 1995 року Павло Лазаренко, як перший віце-прем'єр-міністр України, став відповідальним за енергетичний сектор України. І приблизно у грудні 1995 компанія ЄЕСУ, створена спільницею Лазаренка Юлією Тимошенко, була визначена урядом України як один з постачальників газу в Україну"

"Коли я зустрічався з Лазаренком, у нього був аркуш, на якому він писав суму, дату і від кого мали надійти кошти. Якщо гроші не приходили, він піднімав трубку і дзвонив. Він міг сказати: "Юля, де гроші, вони все ще не прийшли. Ти сказала, що перевела таку і таку суму, але гроші все ще не на рахунку".

Епізоди щодо Тимошенко хоч і були розслідувані американською прокуратурою, але вони не стали предметом оцінки журі присяжних. І, відповідно, не має жодних підстав твердження Партії регіонів про те, що Лазаренка ув'язнено в Америці через спільну діяльність з Тимошенко. Це парадокс - але водночас це правда. Свій тюремний строк Лазаренко отримав не за газовий бізнес, а за стосунки з найближчим товаришем, який обміняв його на власну свободу та право жити в Америці.
http://www.pravda.com.ua/articles/2012/11/14/6977440/

Попередники - Масол, Фокін, Марчук - певно, що крали собі потихеньку, проте якось без розмаху, без залучення машини державного примусу, і без задіяння найманих кіллерів задля вирішення поточних питань. Парочка Лазаренко і Тимошенко була представниками нового бачення, і нового мислення. Власне це саме вони є авторами і ідеологами сучасного економічного устрою. І обоє опинилися за ґратами, хоча за інших причин. Тим самим розчистили дорогу іншим гравцям, більш простим і тупоголовим, які "пріпьорлісь на всьо готовєнькоє".
Третім є Пахло-Азаров, автор не тільки майже всіх бюджетів України, але найгіршої у світі податкової системи, що й перетворило українців на найбільших злидарів Європи. 
Бог трійцю любить.

Subscribe

 • противные

 • "и Ленин великий нам путь озарил"

  Дми́трий Миха́йлович Па́нин (1911, Москва — 1987, Париж) — русский мыслитель, философ и публицист, инженер, политический заключённый. «Лубянка —…

 • добить приставов

  В феврале 1917 года М.М. Пришвин записал в те дни в своем дневнике: "Две женщины идут с кочергами, на кочергах свинцовые шары — добивать приставов".…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments