pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

так не доставайся же ты никому

В окрузі №13 на Вінниччині, де переміг кандидат від Батьківщини Микола Катеринчук, відбулася подія що претендує на звання найкращого анекдоту цієї виборчої кампанії.

Повідомляють наші кореспонденти з міста Хмільник:
Кандидат-невдаха Петро Васильович Юрчишин (прихований висуванець Партії Регіонів) зробив здавалося, для перемоги геть усе. Він є власником маслозаводу, мережі аптек, та великим орендарем землі. Відповідно, через орендні паї та ціни на молоко він має великий вплив на селян.
Однак, навіть щедре засівання електорального поля гречкою не допомогло Юрчишину - він програв.. ні, навіть не програв а був вщент розгромлений на цих виборах (з відривом у 50 тисяч голосів). Напевне саме від такого результату у директора підприємства "Візит" зірвало дах.

По-перше, він не соромиться при зустрічі з селянами погрожувати економічними санкціями, наприклад заявляє що "я вам зроблю жирність у молока!" (тобто, буде приймати молоко за більш низькими цінами).

Але справжня трагікомедія відбулася в селі Рибчинці, де Юрчишин почав під вибори робити для селян дорогу. Після того як стали відомі результати голосування, він наказав працівникам за допомогою грейдерів знищити все, що було побудовано. Тепер замість дороги у Рибчинцях - переоране поле.
http://texty.org.ua/pg/news/devrand/read/41016/Kandydatnevdaha_zhorstoko_pomstyvsa_svojim_vyborcam

25 жовтня 2012 у Києві прем'єр-міністр України Микола Азаров і голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов відкрили станцію метро "Іподром".
http://www.rbc.ua/ukr/top/show/v-kieve-otkryli-stantsiyu-metro-ippodrom--25102012114400

Тривожно.
Subscribe

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • не ахти

  Все це лайна варте, — відповів Палівець, Я.Гашек "Пригоди Швейка" Таганский районный суд Москвы арестовал на 10 суток комика Идрака Мирзализаде…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments