pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

назустріч виборам

На "Хундай" Киев-Харьков продано 60 билетов из 579.
на 27 число Киев - Львов 54 из 579.
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,212385544,212385544,quote=1#REPLY
У нормальніцй державі Бої Каєснікаву мали б відірвати голову за такий "бізнес-проект".
За великим рахунком єдине, що дійсно робить Україну унітарною державою це нічні потяги. Мешканець будь-якого міста України міг дуже недорого на ранок прокинутися в Києві, бути вільним весь день, а на вечір відбути. Раніше за все було 200 грн, а зараз, аби повештатися Києвом тепер принаймні 1000 (хундай + дві ночі в найдешевшому готелі). Приїдь назад , заплати комунальні - от тобі й вся середня зарплатня.
Аби люди захотіли їздити "хундаями" і ночувати в готелях їм спочатку треба або платити людську зарплату, або бодай дозволити заробляти самим. Ані того, ані іншого не очікується.
Наступні вибори обіцяють бути найбруднішими за всю історію України. Або синяки продавлять свою перемогу (це з реальним рейтингом 10%), або їх очікує доля Тимошенко. Прецедент створено.
Хундайна афера з ліквідацією нічних потягів покликана не допустити масове прибуття протестувальників до Києва. Евро 2012 - лише привід.
Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments