pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

пост-виборче

Ще вчора "рейтинг постов в блогах рунета http://top-50.ru/ "було вщент заповнено дописами про походеньки дружини Мєдвєдєва  в Італії, котра , за шалені кошти винайняла весь поверх у тамтешньому готелі. "Рунет взорвался от возмущения". Проте минула ніч і все те "возмущєніє"як корова язиком злизала. Не лишилося  жодного й натяку - проєхалі.
На сьогодні http://top-50.ru/ по вінця напхано повідомленнями про самогубство дружини актора Пороховщикова. Як і вчора більшість "топів" це  порожні журнали з один-двома постами, без коментарів. Звідки там взялися "110 000 просмотров" одному яндексу відомо.
Позавчора та сама історія була з дівками , що звуться "пусі-ріот", які влаштували концерт у московському храмі Христа-спасителя.
Завтра знову щось буде, будьте певні.
Московські протестувальники проти Путіна - користувачі мережі. Замість зосереджено лаштувати змову проти влади вони несамохіть змушені ( бо ж цікаво) витрачати час на споживання навали інформаційного спаму. Як наслідок увага розсіюється, настрої змінюються, невдоволення зникає.
Переміг Путін , то й дідько з ним, і з його "карусєлямі".

"Пусі-ріот" вочевидь з прокремлівських "наших", Мєдвєдєва не відмовилась від дємбєльського акорду (з Мєдвєдєва не убудєт), а дружина Пороховщикова просто доречно завісилася. Хоча й хтозна. Якщо на "облить фекалиями артиста Садальського" виділяється бюджет в 400 тисяч рублів (13 тисяч долярів) , то вже нічому не можна дивуватися. Wszystko na sprzedaż.
Subscribe

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • не ахти

  Все це лайна варте, — відповів Палівець, Я.Гашек "Пригоди Швейка" Таганский районный суд Москвы арестовал на 10 суток комика Идрака Мирзализаде…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments