pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

прикре самогубство

09 січня 2012, 20:56
Польський військовий прокурор Міколай Пшибил намагався вчинити самогубство у перерві прес-конференції, під час якої він заявив про маніпуляції журналістами в ході слідства, пов’язаного зі Смоленською авіакатастрофою.
Заступник Познанської військової прокуратури Пшибил назвав безпідставними звинувачення слідчих прокуратури, в якій він працював, у неправомірному намаганні отримати білінги журналістів, котрі писали про розслідування причин Смоленської авіакатастрофи.
Журналісти видання "Gazeta Wyborcza", на публікацію якої відповідав полковник Пшибил, висловили шок з приводу того, що він намагався застрелитися. Однак вони наполягають на правдивості наведених у статті фактів, коли військова прокуратура вимагала в операторів мобільного зв'язку надати слідчим СМСи, дотичні до розслідування.
http://www.pravda.com.ua/news/2012/01/9/6897719/

Іншопланетяни.

Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments