pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

"выражение этнолингвистической идентичности"

[info]eliotstreet відправив вам повідомлення на LiveJournal:
Опрос про украинскую блогосферу.
Текст повідомлення:
Здравствуйте,

Меня зовут Анна. Я аспирантка центра российско-евразийских исследований имени Дэвиса, Гарвардского университета, и пишу свою магистерскую работу на тему украинской блогосферы как пространство для выражения этнолингвистической идентичности. Я сейчас провожу опрос среди популярных украинских блогеров, и прошу вас принять участие, если вы не против. Вы можете спокойно ответить на родном языке, а то я нормально читаю по-украински. Але писати менi ще складнo. :)

1. Расскажите про ваш опыт создания блогов и сообществ. Какие цели вы преследовали, когда вы создавали свои блоги, и как они изменились?

Мета була висловитися. Окрім того спілкування в мережі значно комфортніше. (Мені щиро бракує деяких опцій в реалі, наприклад "забанити".)

2. Какое значение для вас имеет язык в Интернете и в реальной жизни?

В реальному житті я більше послуговуюся українською, а в мережі маю зглянутися на те що росіяни не знають інших мов. Пам`ятаю своє дитяче  обурення тим я що маю вчити їхню мову, а вони там мою - ні. З роками це обурення лише зростало. Поясню. Я дивлюсь на росіян як на убогих, адже неможливо зрозуміти першовитоки російської, її семантику, фразеологію, граматику і таке ін. не знаючи української. Росіяни це ніби як, румуни, які б вважали латину "апалячєним руминскім". Смєшниє.

3. Какие вы видите особенности украинской блогосферы?

В мовному сенсі вона невиправдано русифікована, відтак працює на "рунет". Треба мати на увазі, російськомовний контент взагалі створюють євреї, адже так званий "русский язык" це просто єврейська льокалізація на місцевому ґрунті, така як наприклад ідиш на німецькому, або ладино на латинському.

4. Как Интернет может влиять на процесс украинизации в стране?

Мережа впливає радше негативно, оскільки є наскрізь русифікованою. Інша справа, що вплив цей нікчемний. Так наприклад 90% книжок в книгарнях Києва - російські, проте як на загал їх мало хто не читає.  Натомість українізація Києва стрімко зростає, попри наскрізь русифіковані телебачення, пресу і таке інше. Я б назвав російську мову в Києві спамом.

5. Как блогосфера может влиять на отношения между украино - и русскоговорящими в Украине? На языковую иерархию (диглоссию)?

В Києві, і на захід від нього типова ситуація, коли один розмовляє українською, а інший російською. На схід україномовні почуваються некомфортно. Ситуація залежить виключно як від внутрішних чинників (традиційні русифікатори - євреї), так і від зовнішнього - Росії, як продукує той "спам" в астрономічних обсягах. Це триватиме доки у Росії є гроші, тобто доки у Росії буде нафта і доки на неї буде висока ціна. Як тільки Росія зубожіє, то у  російської мови в Україні немає жодних шансів, адже вона асоціюватиметься не грошовитими людьми, а зі злидарями. Розмовляти російською буде соромно.
Коли ж від російської мови відвернуться євреї в самій Росії, то вона швидко виродиться і зникне взагалі. 

6. До какой степени украинская блогосфера отражает главные тенденции в обществе, а до какой степени она их опровергает?

Українська блогосфера живе своїм окремим життям, яке мало впливає на суспільство в цілому. Хіба що на політику, проте й політика живе власним життям.

7. Как вы видите будущее украинской блогосферы в идеале и на практике?

В ідеалі блогосфера має бути самодостатньою і суціль україномовною. І це буде надзвичайно цікаво. На практиці - поживемо побачимо. Час працює на Україну.

Subscribe

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • не ахти

  Все це лайна варте, — відповів Палівець, Я.Гашек "Пригоди Швейка" Таганский районный суд Москвы арестовал на 10 суток комика Идрака Мирзализаде…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments