pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

"Бита-Стиль"

28 червня на Троєщині в Києві під час словесної перепалки зять Олександра Мороза Давид Сарія битою зламав ногу одному з активних учасників форуму "Української правди".
Зустріч відбулася після словесної перепалки на форумі, присвяченій зустрічі Юлії Тимошенко з її прихильниками перед Печерським судом, пише "Дзеркало тижня".
За словами потерпілого Володимира Мнішенка, відомого на ФУПе як Atas, він отримав удар битою по нозі від Давида Сарії, зятя соціаліста Олександра Мороза, відомого на ФУПі як (-. sportsman).
Мнішенко був госпіталізований в міську лікарню швидкої допомоги з двома переломами ноги.
Сарія стверджує, що приїжджав вночі на зустріч з Мнішенко, але не знає, хто зламав йому ногу.
http://www.newsmarket.com.ua/2011/06/zyat-moroza-zlamav-kiyaninu-nogu-bitoyu/


Давид Сария нынешний супруг  младшей дочери Александра Мороза  Русланы. Интересный кадр. Недавно он купил за колоссальные деньги для своей супруги шикарный офис на Горького – напротив старого офиса ее салона красоты «Кика-стиль». Про «Кику» знают все, об этом говорил и Александр Мороз в интервью «Украинской правде». Клиентами этого салона являются известные в Украине люди.

Сария Давид Шалвович, как и его брат-близнец Элизбар закончил 1994 году факультет авиаоборудования Киевского высшего военного авиационного инженерного училища. Но в авиаторы не пошел, а выполнял мрачные поручения одного из криминальных авторитетов Киева – Савлохова и его братьев. Боевиком не был, но утверждать, что на нем вовсе нет крови, я не рискну. Все, кто его знает, говорят, что бизнесмен из Давида некудыший, однако денег у него куры не клюют. Откуда? От верблюда.
http://oligarh.net/?/actually/11257/Варто відзначити, що у вечір інциденту, 27-го червня, на Форумі "Української правди" у ході сварки користувач під ніком sportsman (Давід Сарія) написав на адресу користувача Atas (Володимира Мнішенка):

"Я можу биту в голову відправити, мені це легше зробити..."

Останнє повідомлення від користувача Atas з‘явилося о 22:31. У ньому Мнішенко писав, що вже чекає на Сарію "на місці".

http://forum.durdom.in.ua/viewtopic.php?f=1&t=82750
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments