pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

"Замовниками провокацій 9 травня у Львові є Кремль та ФСБ"

Замовниками провокацій 9 травня у Львові є Кремль та ФСБ, їх законотворчими виконавцями – ВРУ, а організаторами – МВС України.
Про це сьогодні, 11 травня, на президії Львівської обласної ради заявив голова ЛОО партії «Фронт змін», депутат Львівської обласної ради Степан Кубів.

Кубів переконаний, що схема провокацій розроблялася в Кремлі, ФСБ, Газпромом та іншими проросійськими силами, які хочуть показати, що така Галичина і така Україна. На зовнішньому рівні, хотіли показати, що Галичина – це фашисти і нелюди. «І це можна простежити за іншими політичними силами, які дуже сьогодні скучають за українсько-радянською соціалістичною республікою. Відповідно пані Вітренко чітко розкрила цю картку, коли зажадала розпустити обласні та міські ради Львова, Тернополя та Івано-Франківська. А в разі, якщо цього не буде зроблено, то провести всеукраїнський референдум щодо відділення Галичини від України», – каже Кубів.

Депутат ще раз наголосив, що головний поплавок всього цього знаходиться за межами України, а виконавцем рішення стала ВРУ. «260 зрадників українського народу, які проголосували за червоний прапор спровокували, а забезпечення виконання рішення парламенту взяло на себе МВС України. Це було все свідомо зроблено, щоб розколоти Україну і відвернути увагу від інших питань. Це проблема не львівського, а загальнополітичного, загальнодержавного, загальноекономічного характеру», – каже Кубів.
http://zik.com.ua/ua/news/2011/05/11/286988
Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments