pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

напередодні

Російська свідомість ґрунтується на двох речах: "вєлікая пабєда" та "пальот Ґаґаріна". (За великим рахуном більше пишатися нема й чим).
Завтра 50-річчя другої події, й начебто сам бог велів Путіну пропіаритися. Попри це Путін все кидає і пхається до Києва, аби вичавити Україну з ВТО та долучити її до "таможенава саюза". Обіцяє компенсувати втрати України від можливих санкції, а також зменшити удвічі ціну на газ.
Росія взагалі чимало чого "компенсувала" Україні: трьохсотлітнє здирництво, голодомори, заборона мови, Чорнобиль, Гулаги, українські харчі, вугілля, метали, колгоспне рабство та ін. Вочевидь саме такою буде й "компесація" за вихід з ВТО.
Щодо газу , то навіть після зменшення удвічі він все одно буде дорожчим аніж той самий газпромівський газ, що поставляється аж до Великої Британії. Таке могла підписати тільки Капітєльман. Ето надо умєть.
То куди поспішає Путін? Почекав би трохи та й додавив би собі потихеньку Україну дорогенним газом.
Справа видається в тім, що до кінця квітня ФРС США має прийняти непросте рішення чи продовжувати долярову емісію такими навіженими темпами як зараз, чи натиснути на гальма. Долярів не стане. Нафта знову провалиться до 30-40 дол. за барель. А нею в кілька разів подешевшає й газ. Не виключено, що всередині Росії , а заразом ів рамцях "митного союзу" газ буде дорожчим аніж в ЄС.
Тому Путін і поспішає, аби зіграти на мізері.
P.S. Вибухівка до мінського метра вочевидь була завезена із Росії - кордон відсутній, вези що хочеш. Пречудова рекляма для "таможенава союза".
Subscribe

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • не ахти

  Все це лайна варте, — відповів Палівець, Я.Гашек "Пригоди Швейка" Таганский районный суд Москвы арестовал на 10 суток комика Идрака Мирзализаде…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments