pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

кучеряві котики

Ліна Костенко раптово перервала свій творчий тур Україною. Її зустрічі з читачами Кривого Рога та Острога відсуваються на невизначений термін, а львівські зустрічі — скасовуються Каталізатором такого рішення видатної письменниці стали провокативні інсинуації деяких львівських письменників, журналістів та діячів театру, таке повідомлення розмістив сайт видавництва.

Після надуспішних вечорів у Рівному та Києві, які пройшли у дивовижно енергетичній атмосфері, апофеозом творчого туру Ліни Костенко у рамках презентації роману «Записки українського самашедшого» стала зустріч у Харківському оперному театрі, на якій були присутні близько 2 000 читачів, а ще понад 1 000 не змогли поміститися в залі. «До нашого Оперного приїжджали примадонни опери і балету, зірки естради й кіно, — захоплено стверджувала директорка театру, — але такого Харківська опера ще не бачила».
http://www.galinfo.com.ua/news/82919.html

У львівському «Кабінеті» класики літератури Кучерявий і Котик у пух і прах розбили «Записки українського самашедшего» Ліни Костенко. Влаштували судилище, з реготом й епатажем. Колишній чиновник управлінь культури, а нині письменник Кучерявий був до «героїзму» наглим. Заявив: «Ліна Василівна змаразматіла». І ніхто не дав йому ляпаса.
Кучерявий закинув Ліні Костенко «ксенофобію, гомофобію і сексизм».
http://zik.com.ua/ua/news/2011/02/09/271005

Педерасти, як водиться.

Їхні віршики:

Іде многоликий, многосутній,
Володар епітетів, майстер неслів,
Невідомий,
Будівничий кордонів, царство у собі,
Буйок в океані.


Воїстину.
Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments