pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

"тепло полум'яних сердець"

Від: buntukraine3 | 01.01.2011
"Останнім часом стало особливо помітно, що українській владі не вистачає клепки в голові і вогнику в душі . Тож у новорічну ніч ми вирішили поділитись з нею теплом наших полум'яних сердець, бо, як кажуть, як Новий Рік зустрінеш, так його і проведеш."

http://www.youtube.com/watch?v=YIt_5j4-5AE
"підпаліть будь ласка парковку Верховної зради, кабмін, президента, хату азарова, дачу та хату Януковича, особисто Табачника Тігібка та Мороза. Ви не подумайте я дуже толерантно ставлюсь до людей, підкреслюю ДО ЛЮДЕЙ..."

"Щось дуже тиха подія... про це жодного слова не чутно в новинах! Я звичайно проти вандалізму, але до цього йде. Це як рукою закрити кран -питання часу коли вода прорве!
Так і тут питання часу коли народ від мирних протестів перейде до полювання на "партійних".

"приятное видео -)"

"лучше бы подожгли Межигорье с тупорылым енакиевским гопником, вот бы украинский народ порадовался. Лучший бы был подарок всем украинцам на новый год!"

"еще бы их свинорылого янукевича подорвать, ну или коктейлем молотова взбодрить, что б сука, не думал, что народ - быдло, котрое в стойло загнать можно!"

"З почином!Тільки б треба ще яскравіше,та по всій Україні!"

"Спалить все офисы рыгов по всей стране!!!!!!!!!!"

"Все правильно.Народ уже доведен до границы. А уже готовят трудовой и жилищный кодексы, пенсионная реформа - так что если не в этом году, то в следующем будет настоящая бойня. И поделом. "

"Оооооооойййййй дураки!!!!!
1. Сначала: кинь в окно КАМЕНЬ, РАЗБЕЙ ОКНО.
2. ПОСЛЕ ТОГО КАК ОКНО РАЗБИТО - КИДАЙ В ОКНО БУТЫЛКУ С ЗАЖИГАТЕЛЬНОЙ СМЕСЬЮ
А эти молодые дураки стараются разбить окно бутылкой и поэтому бОльшая часть зажигательной смеси просто-напросто не попадает во внутрь помещения.
Оооооооойййййй дураки!!!!!
Но тем не менее: Слава Героям!"
bilozerska

Порада партизанам. Не хочете припущень про нежилі будинки та зйомки не в цьому році чи не в цьому місці - вказуйте у ваших релізах адресу. Тоді, навіть при найгіршій якості зйомки, коли не читаються таблички, це елементарно перевірити.

Порада Партії регіонів. Негарно, панове опоненти, брати приклад з комуністів, які звикли з радянських часів, що вони єдине джерело інформації, а все інше - "клєвєта". Як тільки cтало відомо про цей підпал, один знайомий сказав мені: "Регіони ніколи не зізнаються, бо це опускалово". Особисто я так не вважаю, бо від пляшки з напалмом у вікно не застраховані і цілком порядні люди, але ви - якщо погоджуєтесь із моїм знайомим, навіщо заявляєте у міліцію? Мовчіть, швиденько маскуйте сліди пошкоджень і мертво стійте на тому, що нічого не було. Це вам, щоправда, все одно не допоможе, бо партизани тепер не ті, що були раніше, і все знімають на відео, і відео не завжди буває такої поганої якості.

Натомість ви публічно заперечуєте очевидне - а самі звертаєтесь до міліції. В результаті міліція робить заяви для журналістів. Нелогічно якось :)
http://bilozerska.livejournal.com/360419.html
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments