pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

бійцівський клуб

Вадим Колесниченко:"Ми ставили питання представникам БЮТу: Скажіть будь ласка, а коли ви ставили туди людей, ви знали що буде? – Так, знали. А чому ви поставили хворих, старих, слабких? Чому Ви не виставили тих хлопців, які знаючи, що буде бійка, дали б відсіч", - сказав він в інтерв’ю Радіо Свободи.
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,209767425

Тому що. "Хворі, старі і слабкі" несли в клювику по кілька мільйонів долярів за місце, а "тим злопців" треба платити. Жадность фраєра сгубіла.

Власне чому держава Україна котиться в прірву? Тому що синяки завели в Раду кількох (багато й не треба) бандитів , для яких немає жодних застережень аби вибивати зуби, ламати ребра і щелепи, після чого "вопросов нє вознікаєт". Так от просто.

Інша справа, як ця банда закінчить. Та погано закінчать, бо це завжди кінчається погано. Чаушеску і Мусолліні ті бодай дбали про нарід і були патріотами, та й тих зопалу кого за ноги повісили, кого похапцем розстріляли.
Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment