pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

смотрящій

Вячеслав Заневский: начальник охраны Януковича - гражданин России
http://community.livejournal.com/ukraine_russia/6421582.html#cutid1
Не один там Янукович на крючкє, а взагалі ВСІ.  Ющенко після зустрічей з Путіним був повністю деморалізований. Бо нєправільноє двіженіє і - куля в потилицю.
На всіх ключових позиціях (освіта, телебачення, нацбезпека та ін.) натикані педерасти. Вся кадрова політика цілком в руках Кремля, адже там не тільки Бжезінського читають, а й Клімова. Виродки зруйнують будь-яку державу.
Фактично суверенної України не існує.
"Така велика хлібна країна..."

Московський бліц-криг обумовлений загрозою розпаду, яким вона шантажує Захід (втрата контролю над ядерною зброєю, швидке посилення Китаю за рахунок загарбання Сибіру і Далекого Сходу). Під що вона отримала карт-бланш на Заході щодо України. Ідея в тому, щоб та частина Росії яка залишится під орудою Москви загарбала Україну, адже інших джерел існування у Московії не буде - "конфлікт цивілізацій" (Хангтінгтон)

Чому Москва виграє? Бо вона грає. 300 лєт в ігрє проти України. Величезний досвід: вбивства всіх кращих українців, провокації, масоване поширення брехні, тотальнеі фізичне знищення і таке ін. Жодних там моральних застережень чи перепон щодо України. Чисельне втручання ФСБ у справи Україні нині в рази більше аніж у часи війни з УПА. Це справжня індустрія!

При цьому самі позиції Росії настільки хисткі , що ткни пальцем (трубопроводи, фатальна залежність від імпорту харчів тощо) і все до біса розвалиться. Просто нема кому ткнути, бо нікому Росія непотрібна: клімат поганий, землі погані, природних копалин (окрім хіба залізної руди) в європейській частині майже ніяких, корінне населення настільки ліниве, що його "нет смысла даже эксплуатировать".
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 26 comments