pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

FEMENістичне

Якщо попередній проект Вадіма Рабіновічя - партія "Радуга", був спрямований на те аби напхати в Раду педерастів (так наче їх мало!), то задумка з FEMEN має більш підступне і далекоглядне спрямування, про що ті молоді дурепи може і не здогадуються.

"Звичай плести вінки — весняний і прийшов до нас ще з доісторичних часів.
Дівчина, яка втратила цноту, не може носити вінка. Згубити вінок — позбутися незайманості. Коли в давнину дівчина, бува, провинилася, її тяжко карали. Молодиця і "покритка" не сміють класти на свою голову вінок. Дівчина, яка втратила свій вінок, звалася "стригою", або "покриткою", бо їй заборонялося ходити з відкритим волоссям — мала вона покривати голову хусткою. Таку дівчину ще донедавна люди присуджували обстригати, а ворота її двору обмазували дьогтем чи смолою."
http://www.barvinok.ucoz.net/publ/dukhovna_kultura_ukrajinciv/mifi_ta_legendi_davnoji_ukrajini_vinochok/14-1-0-106

Поширюючи через свої ЗМІ зображення "акцій" цих шльондр у вінках і з голими цицьцами, жидівство ставить за мету по-перше зруйнувати архетипний культурний код українства (яке досі генетично вижило, бо пручалося виродженню), по-друге пустити поголос про Київ як місто-бордель, з поступовим перетворенням в нього Києва.  Як це вже сталося з Будапештом, Прагою, і дещо меншій мірі з Ригою і Варшавою. До речі все це центри цілком легальної порноіндустрії.

Нащі близькі до природи пращури були набагато розумніші, вони бачили речі такими якими вони є. Утиски і гоніння жидівства в часи середньовіччя були викликані не лише лихварством, а тим що жидівство приносило з собою розпусту, педерастію, зоофілію і нескінченну купу збочень, до яких аборигени виявляли "нульову толерацію" - пізніше це назвали "антісємітізмом". 

Тоді не було телевізії, ніхто на підкірку не капав, що це мовляв "нормально", нарід повставав проти дегенерації. Етнічна культура - запорука виживання.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 20 comments