pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

нумо , хлопці, до зброї

Чому ми готовi стрiляти у вiкна Президента i генпрокурора?
П'ятниця, 25 Червня, 2010 - 11:00


Ми можемо мовчати, але чи маємо право мовчати? Бо безкарний пострiл у журналiста -- це пострiл у кожного. Пострiл, який забирає рiвноцiнно свободу i життя. Зневага до журналiста з боку правоохоронцiв -- це зневага до кожної матерi, до кожного батька, дiти яких у будь-яку мить можуть стати жертвами перевертнiв у погонах.
Тож наступного тижня, з нагоди Дня Конституцiї, ми спробуємо зробити дещо по-iншому. Ми пiдемо й почнемо стрiляти в вiкна генпрокурора i Президента. Ми пiднiмемо плакат "Медведько -- дебiл".
Ми надiємося, що i Президент, i генпрокурор зрозумiють нас. Бо якщо можна так чинити стосовно журналiстiв, то чому не можна стосовно них?
Особливо з нагоди свята, Дня Конституцiї.
Редакцiя "Експресу"
Р.S. Придбаємо пневматичнi гвинтiвки IЖ 38
http://www.expres.ua/main/2010/06/25/38161

Так гарно почали і такою дурницею закінчили - там же броньовані вікна, навіть і царапини не буде. Для такої святої справи треба принаймні кулемета, а ще краще - віднайти гармату і лупити навмання у бік Верховної Ради, Кабміну, або Кончи-Заспи. Помилки не буде і невиині не постаждають - там таких нема.
Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments