pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

Тимошенко "з’їла" гроші.

Пинзеник: Тимошенко "з’їла" гроші. Уряд не може виплатити пенсії
Вівторок, 22 грудня 2009, 10:53

Колишній міністр фінансів Віктор Пинзеник припускає, що уряд "з'їв гроші", які лежали на зведеному рахунку Державного казначейства.

Про це він заявив в інтерв'ю УНІАН, коментуючи звернення президента Віктора Ющенка до генпрокурора через те, що уряд "вкрав гроші органів місцевого самоврядування", які були в Держказначействі.

"Є казначейський рахунок, де "сидять" гроші не тільки уряду. Крім уряду, там "сидять" гроші місцевих бюджетів, там "сидять" гроші суб'єктів господарювання, які будуть ввозити товар через митницю - це не гроші бюджету. Плюс там "сидить" вісімсот мільйонів від Одеського припортового заводу - застава, яку не повернули. Що зробив уряд? Він з'їв ці гроші. Їх немає, хоча юридично вони йому не належать", - сказав він.
http://ukranews.com/uk/news/ukraine/2009/12/22/8509

Якщо МВФ не дасть грошей - у Тимошенко жодних шансів. Хіба дістане "заначку" з Нафтогазу. Там $4 млрд. збитків, і як підказує історичний досвід з ЄЕСУ вони десь у офшорній кишені БЮТ. Тоді "негативне сальдо" було покрите за рахунок здачі Росії Севастополя на 20 років.

МВФ - це Вашингтон, між іншим.

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments