pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

співпало

Прикинувся з фразою з голові: "I want to ride my bicycle, I want to ride my bicycle". Тобто від неї я й прокинувся, вона наче длубала по свідомості ізсередини. Варто зауважити, що я зроду не був симпатиком "Queen" і жодних їхніх пісеньок ніколи не мугикав. Потягся наосліп до радіо, тицьнув навмання кнопку якоїсь станції і звідти залунало "I want to ride my bicycle..." Це була не пісня повністю, а лише коротенькі уривки з різних пісеньок  , що змінювалися щосекунди. Тобто я потрапив на цей "bicycle" з точністю до частки секунди.

Попередній такий випадок трапився кілька років тому. Я вийшов з вагону метро, розгорнув газету і перша фраза яка впала у вічі в ту ж мить пролунала з телевізора.

"Обидва рази набував чинності закон великих чисел. Природно, що, не виконавши хоча б однієї умови з необхідної безлічі, з вами б нічого не трапилося, але рано чи пізно хтось інший виконав б всі умови. Це все одно сталося б, бо ми живемо у світі перенасиченому випадковостями. Цивілізація - це той молекулярний газ, хаотичний і здатний дивувати нас "неймовірностями", хіба що роль окремих атомів виконують люди. "
С.Лем "Нежить"

Subscribe

 • бабы доведут до цугундера

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments