pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

 • Music:

Луценко запрацював

Ректора київського вишу звинувачують у розбещенні неповнолітніх

Працівники Головного управління боротьби з організованою злочинністю спільно з УБОЗ в місті Києві викрили організовану злочинну групу, учасники якої займались розбещенням неповнолітніх та виготовленням порнографічної продукції.

Як повідомили УНІАН у прес-службі ГУБОЗ МВС України, організував та очолив злочинну групу професор, ректор одного з українських вищих навчальних закладів. Також до складу групи увійшли троє осіб: 25-річна Тетяна - підбирала неповнолітніх дівчат віком від 12 до 16 років, Віктор - водій ректора, брав участь у розбещені дівчат та Тіто, уродженець Республіки Гвінея-Бісау, який за гроші вступав у групові статеві зносини з неповнолітніми особами.

http://www.unian.net/ukr/news/news-345776.html

Скандал в Артеке перекинулся на общенациональное русло. Вчера задержаны четыре человека по подозрению в педофилии и распространении детской порнографии. Задержание произошло во время вывоза порнографической видео и фото продукции из подпольной студии в Борисполе. Среди задержанных ректор Киевской государственной академии водного транспорта – Михайлов Василий Сергеевич, а также один иностранец.

( За заслуги перед державою В.С. Михайлов нагороджений:
* орденом "Слава на вiрнiсть Вiтчизнi III ступеня";
* за високi трудовi досягнення та заслуги перед українським народом -- "Срiбним Мечем в петлицю";
* орденом "Святого Дмитра Солунського IV ступеня";
* орденом "Святого рiвноапостольного Князя Володимира";
* орденом "Преподобного Нестора Лiтописця";
* орденом "Миколи Чудотворця I ступеня". )

На данный момент задержанные находятся в следственном изоляторе. На данный момент, психолог работает с потерпевшими - девочками 11-ти и 13-лет. По оперативной информации, девочки подвергались сексуальному насилию на протяжении последних трех лет. На изъятых видео и фотоматериалах засняты сексуальные сцены и оргии с участием подозреваемых и потерпевших.
http://globalist.org.ua/?p=22899

від http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,206714977

Щось мені підказує , що не скоро БЮТ і "синяки" утворять коаліцію

Раз сказано "а", то треба казати й "бе" - довести до кінця справу з педофілами з БЮТу. То вже справа честі "Партії регіонів" - око за око. Ректор - їхній.

Вчора дивився сюжет "Следствие вели.. с Каневским" про випадок під Леніградом на початку 1980-х. Там педофілами було вбито 2-х дівчаток 9-10 років. Вбивць найняла мати однієї з дівчат, аби мовляв, "зберегти сім`ю". Гвалтівником був вітчим , а також сусіди по комуналці. Пришелепкувата матір чи-то ревнувала, чи просто була без клепки в голові. У справу були втягуті і якісь високопосадовці, бо там сам собою зорганізувався притон. (До речі дівчатка здається не дуже журилися, почали користуватися косметикою і хвалилися женихами.) На розслідування злочину кинули всю міліцію області, зрештою все закінчилося двома смертними вироками і строками від 9 до 15 років.
Разючий контраст з тим, що відбувається зараз.

UPD.
"Вчера задержаны четыре человека по подозрению в педофилии и распространении детской порнографии. Задержание произошло во время вывоза порнографической видео и фото продукции из подпольной студии в Борисполе. Среди задержанных ректор Киевской государственной академии водного транспорта – Михайлов Василий Сергеевич, а также один иностранец.
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,206714977,page=2

То він ще й дурень. Якщо вже аж так кортить, то заархівуй, поріж на шматки і порозкидай їх подалі одне від одного, кудись на файлообмінники, та ще й з різних компів.
Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments