pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

дистрибюторське

Юлія Тимошенко стверджує, що Таміфлю - Єдиний засіб у боротьбі з вірусом "свинячого / каліфорнійського грипу". Тим самим вона заперечує дію будь-яких інших препаратів, які можуть служити ефективними засобами профілактики, але за нижчою ціною.

Так все-таки, що означає цей "рекламний ролик Таміфлю" від Тимошенко. Невже це сліпа віра українського прем'єр-міністра в закордонну фармацевтику?

Як запевняє пані Бахтєєвої (Бахтеєва Тетяна Дмитрівна, голова комітету ВР України з питань охорони здоров'я) єдиним і ексклюзивним суб'єктом, що має права на торгівлю Таміфлю в Україні є компанія Оптіма-фарм. І ось саме ця сама Оптима-фарм, а, точніше, її керівники, можуть контролювати ціну на препарат за своїм бажанням.

Для довідки. СП "Оптима Фарм" - найбільший постачальник медпрепаратів в Україні. Підприємство співпрацює з іноземними та українськими виробниками лікарських засобів. Директор підприємства - Губський Андрій Іванович.  Це ж ніхто інший як рідний брат кримінального олігарха з парламентської фракції БЮТ, заступника голови ВО "Батьківщина" Богдана Губського.
http://globalist.org.ua/ukr/2009-11-svinyachij-grip-i-legeneva-chuma-gubskij-eksklyuzivnij-distribyutor-tamiflyu/

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments