pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

якби знав, де впадеш, постелив би собі соломки

02-07-2008 15:49, Мінор
Запрошую до написання законопроекту « Про рекламу в Інтернет» Давайте напишемо законопроект разом!

...
02-07-2008 16:43, Віктор Уколов
Ви за поширення реклами дитячого порно?
Ви за поширення антисемітської реклами?
Ви за оту всю гидоту в мережі?
...

03-07-2008 00:02, shu

Віктор Уколов пише:
> що правоохоронці зможуть притягнути до відповідальності власників українських сайтів, що розміщують порнорекламу Інтернет-ресурсу, що хоститься закордоном.

Нехай ці правоохоронні органи кращє займаються пошуком справжніх гвалтівників та убивць!

...
03-07-2008 09:08, Віктор Уколов
Це не Вам вирішувати. Україна не стане пристанищем педофілів

Як би Ви цього не хотіли - збоченців треба садити на лаву підсудних. Причому як тих, хто організовує такі сайти, так і тих, хто користується їхніми послугами.

....
03-07-2008 13:52 shu

Пан Уколов не прийшов на форум і не запитав:"Хлопці як Ви пропонуєте боротися з педофілією в інеті, може закон треба якійсь?"

Він прийшов і оголосив, що буде робити такий "геніальний" закон отже якщо хтось зможе сказати, щось таке, що сподобаєтся пану Віктору то він може знізойти до того, що це включе в той закон.

....

03-07-2008 10:00, Віктор Уколов
Міжнародна злочинна група зареєструвала педофілічний сайт в Україні (де у законодавстві немає навіть такого поняття як "сайт") і користуючись діркою у наших законах, надає послуги єворопейським збоченцям.

Припустимо це стало відомо МВС і МВС звернулися до українського провайдера, де хостять педофілічний сайт...
...

03-07-2008 09:15, шкіпер
Так с себя и начните - не смешивайте "порно" и "детское порно"

Дьявол скрывается в деталях (с)

1. Закон о рекламе, а в качестве аргументации почему-то то, что подпадает под КК.
2. Пугаете педофилией, а пишите о запрете порно.

03-07-2008 09:23, Віктор Уколов
Це моя робота і саме я мушу це робити.

Я голова підкомітету з питань друкованих засобів масової інформації та Інтернету Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації.
...

03-07-2008 10:16, шкіпер
Віктор Уколов пише:
> Міжнародна злочинна група зареєструвала педофілічний сайт в Україні (де у законодавстві немає навіть такого поняття як "сайт") і користуючись діркою у наших законах, надає послуги єворопейським збоченцям.

Хм, а понятие "видеокамера" в законодательстве существует? Ничто не мешает приметь вышеупомятые статьи 301 (распространение порно, и вы опять не обратили внимание на часть 2) и 150 (эксплуатация детей с целью получения прибыли), если информация, размещенная на сайте изготавливалась в Украине. Вы можете назвать причины, по которым нельзя использовать эти статьи?
....

03-07-2008 12:57, Віктор Уколов
Як автор майбутнього законопроекту  я маю право вирішувати, як він буде виглядати. Зараз я намагаюся поділитися правом законодавчої ініціативи з учасниками сайту Майдан, запрошуючи вас вплинути на законопроект.
Якщо конкретно Вас мій депутатський статус дратує - то мені Вас жаль. Такі комплекси до добра не доводять.

03-07-2008 19:07, Sych
Що завадить тому ж СБУ взяти за дупу власників сайту дитячої порнографії? То чи треба Уколівський закон взагалі?

04-07-2008 09:03, шкіпер
Надеюсь мы услышим продолжение  Марлезонского балета?
http://www2.maidan.org.ua/news/index.php3?bn=maidan_arch2008&key=1215065292&action=view


15.10.09 17:37    
Киев, Октябрь 15 (Новый Регион, Михаил Рябов) – На Украине уже третий день обсуждается скандал вокруг изнасилования детей в лагере «Артек». Одним из первых информацию о причастности к этому депутатов Верховной Рады разместил в своем блоге медиаэксперт Владимир Петров. В частности, речь шла о том, что в скандале замешан депутат Виктор Уколов – один из главных пиарщиков в штабе БЮТ.

Владимир Петров: ... мы должны понимать, что Уколов лично в момент, когда у отца начались неприятности, когда экспертиза подтвердила, что имело место насилие, со всем упорством начал помогать Полюховичу. Он давал ему деньги, он нанимал ему адвокатов. И он это сам не отрицает, он это подтверждает. Эта информация вообще всплыла, когда работник Уколова политтехнолог Березовец на каждом углу ляпал, что в штабе Тимошенко могут быть проблемы, потому что Уколов около года отмазывает какого-то педофила.

«Новый Регион»: А как оценивать то, что к этому делу подключилась Татьяна Монтян, которая, как известно, является другом Василия Цушко, близкого к Партии Регионов?

Владимир Петров: Все знают, что Таня достаточно близка к одному из представителей Партии Регионов Цушко. Но вряд ли это война за рейтинг Партии Регионов. Просто это – громкое дело, а Таня Монтян – из тех, кто не дает спустить тему на тормозах.
http://www.nr2.ru/kiev/253078.html15.10.2009 12:29 _ Тетяна Монтян

Відео прес-конференції "Національні особливості розслідування справ стосовно педофілії"
Розшифровка відео.
...

 Я кажу тільки те, що наведено в заяві матері. Також в цій заяві вказані прізвища цих трьох. Вона пише: "Мій син опізнав Уколова, Терьохіна та Богдана".

Нізащо в світі я не повірю, що цих дітей хтось підмовив це казати. До того ж, вони висловили готовність впізнати по статевих органах наших "товаріщей". Діти дуже добре запам'ятовують всілякі подробиці. Вони дали свідчення в прокуратурі. Ті, кого вони звинувачують, є багатими та знаменитими. Пан Уколов у нас – головний піарщик найголовнішої піарниці в світі. Пана Терьохіна знають всі – це найвідоміший, мабуть, депутат, один з найвідоміших. Що стосується Руслана Богдана, то у нього вистачить грошей купити всіх наших колядників-засівальників, на чолі з головним колядником у стрінгах – гуртом і вроздріб.

Діти казали, що їх було доволі багато. Згвалтування відбувалося зазвичай: четверо дорослих, троє дітей на одному ліжку, вони мінялися. Четвертий дорослий по черзі знімали на камеру, навколо ходили, і одна камера стояла стаціонарна. Все це діти описали. Коли Уколов розказує, що він не був в "Артеці" – в Києві теж була квартира, для педофільських утєх. Її адреса відома – діти показали цю квартиру.

Те, що Уколов каже, що там СБУ замішане – можете собі уявити, хто саме з сбушників, з його рідної фракції, займався цією справою, намагаючись ліквідувати цей "прорив". А от тепер, якщо вони знімуть з себе недоторканість, і буде проведено опис їхніх статевих органів, хай вони розказують, звідки дітям відомі такі інтимні подробиці. Хай захищаються!
http://blogs.pravda.com.ua/authors/montyan/4ad6eb7f98dbb/

Subscribe

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • не ахти

  Все це лайна варте, — відповів Палівець, Я.Гашек "Пригоди Швейка" Таганский районный суд Москвы арестовал на 10 суток комика Идрака Мирзализаде…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 39 comments

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • не ахти

  Все це лайна варте, — відповів Палівець, Я.Гашек "Пригоди Швейка" Таганский районный суд Москвы арестовал на 10 суток комика Идрака Мирзализаде…