pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

вона працює

В теленовинах вустами Бойка, колишнього голови "Нафтогазу" оголошено, що протягом поточного року Україна проти європейських переплатить до 3 мільярдів доларів за газ і недоотримає до 5 мільярдів за транзит. Водночас нічим не забезпечена емісія нацбанку складає 40 мільярдів. Грубо кажучи ділимо одне на інше 40/(3+5) =5 - таким мав би бути курс долара.
Тобто ми ціною своїх злиднів проспонсорували "Газпром" на 8 мільярдів доларів. Те що після всього Путін ще й називає Тимошенко "сукою", свідчення того, що й себе вона в тих розкладах не забула.
Тимошенко заявила, що наступного року ціна транзиту зросте "на 60-70%", проте це ще не підтверджено "Газпромом", та й недостатньо, бо справедлива (європейска) ціна складає від 4 (Словаччина)  до 13 (Данія) долл. Тобто вона мала би зрости з 1,7 долл принаймні на 250%.
Ціною фокусів Тимошенко є те, що з Україна посіда першість у світі по падінню економіки, а рівень життя в Україні є найнижчим у Європі. Навіть Молдова нас вже обійшла.
"Заповнені газосховища"? То для Європи вони заповнені, та для "Газпрому".

Росія лишає за собою право вимагати ще 5 мільярдів долл. за "нєдобор!" Смішно не те, що Україні нема куди його дівати, але й Росії нізвідки його взяти. На Україну 18 років йшов виключно турменський газ. Лише через кризу Росія постача Україні цього року свій газ, бо "Газпром" втратив половину свого ринку в Європі; частка Росіїї там зменшилася з 30% до 15%. От цей "зайвий" газ Україна і закачала у газосховища, та ще й по спекулятивним цінам.

Як наслідок припинилося будівництво метро, доріг, мостів через Дніпро, припинилося будівництво всього і вся (окрім найбільшої у світі Мега-Синагоги в Дніпропетровську - її батьківщині, шо ой як символічно), не платиться селянам за врожай, 40% малих підприємств на межі банкрутства, ЖКХ на межі краху, зростає безробіття, не відшкодовується ПДВ, викручують руки авансовими податками... І це ще не кінець.
Вона працює.

UPD
Росія не має наміру змінювати газові контракти з Україною.Про це заявив представник "Газпрому" Сергій Купріянов, пише російська газета "Ведомости".
http://www.pravda.com.ua/news/2009/9/7/101030.htm
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 28 comments