pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

Банда Юлії Тимошенко: "Ми тільки скажемо спасибі Газпрому"

Японська Mitsubishi Group Inc. і турецька Сalik Group запропонували Україні власним коштом розробити техніко-економічне обгрунтування будівництва першого морського терміналу з прийому зрідженого газу в танкерах. Про це пише тижневик «Коментарі:».
В переговорах з цього питання також брали участь представники канадської SNC Lavalin і польської Gas Sistema S.p.o.
За словами заступника міністра палива і енергетики України Бурзу АЛІЄВА, «про основні принципи чи логістику майбутніх поставок зрідженого газу говорити поки що рано. Першим кроком повинна бути політична воля назустріч проекту. Другим - могло б стати рішення уряду про надання державних гарантій під будівництво, тоді наступним кроком стануть ТЕО і бізнес-план».
Як пише тижневик, проектна вартість будівництва ЗПГ-терміналу - за умови потужності з прийому газу в еквіваленті 10 млрд. кубометрів (п’ята частина ринку імпорту газу до України) - оцінюється в 750–800 млн. дол.

Будівництво ЗПГ-терміналу, відзначає видання, дозволило Туреччині демонополізувати свій ринок газу, хоча ще 2-3 роки тому вона майже на 100% залежала від поставок російського ВАТ «Газпром». Сьогодні, коли на трубопровідний ринок цієї країни зайшов Азербайджан і запрацював ЗПГ-термінал з імпорту газу з Єгипту, частка «Газпрому» впала в два-три рази. У результаті, ціна продажів російського газу Туреччині зараз перебуває на рівні 180 дол. за тисячу кубометрів, тобто дещо нижче, ніж в країнах-сателітах РФ на кшталт Білорусі чи Вірменії.

http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,205824556

В июне импорт газа в Украину осуществлялся по ценам $270,95 за 1000 куб. м и $272,22(дороже на 1,27$) за 1000 куб. м, сообщает Минэкономики.
"Таможенная стоимость июньских объемов природного газа, заявленных декларантами, в перерасчете на 1000 куб. м составляет, соответственно, $270,95 и $272,22", - говорится в публикации министерства.
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,205818073

Украинские химики покупают самый дорогой газ в Европе

Стоимость тысячи кубометров газа для украинских химиков минимум на $34 выше, чем в странах Евросоюза, говорится в опубликованном вчера отчете Европейского совета химической промышленности, сообщает КоммерсантЪ-Украина.Это привело к падению производства аммиака в стране в I полугодии на 43,9%. .
http://www.zavtra.com.ua/news/ekonomy/130930/

"Російська компанія Газпром збут Україна не буде працювати на українському ринку", заявила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

Про це український прем'єр заявила в ефірі 5-го каналу в середу ввечері, 21 січня 2009 р, відповідаючи на запитання ведучого про перспективи роботи на українському ринку цієї компанії.

Тимошенко підкреслила, що таких компаній в Україні не буде. Національна акціонерна компанія Нафтогаз України буде прямо торгувати газом для всіх своїх споживачів.
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,205823035,page=3

Еще одно последствие уникальных газовых контрактов тимошенко- НГ потерял ПОЛОВИНУ!!! промышленных потребителей ..

Kievlyanin  10 Jul 2009 10:49

 Згідно з документом, загальний обсяг споживання газу промисловістю в цей період очікується на рівні 1,2 млрд. кубометрів.
З цієї кількості "Нафтогаз" безпосередньо поставить підприємствам лише 651,7 млн. кубометрів.

За словами екс-керівника держкомпанії "Укртранснафта" ("дочка" НАКа) Олександра Тодійчука, якщо частка "Нафтогазу" на ринку реалізації газу промисловим підприємствам у І кварталі 2009 року досягала 75%, то вже у другому кварталі почала різко скорочуватися.
"Підприємствам вигідніше працювати з іншими трейдерами, а не з НАКом, тому що вони можуть надавати знижки, відстрочки по платежах. Газові компанії готові на багато чого, щоб перебрати вигідних клієнтів у НАКу ", - пояснює він.

Найбільшу частку промисловців у "Нафтогазу" відібрала "дочка" "Газпрому" - "Газпром збут Україна", яка працює на ринку відповідно до міжурядових домовленостей між Україною та Росією.А знаете в чем весь цимус??
Дочка ГП берет газ у ГП с наценкой в 1 гривну ... оплачивает она этот газ х/з как ...но думаю в кредит ... а НГ газ покупает У РОСССИИ!! И ПЛАТИТ ЧЕТКО ПО КВАРТАЛУ!!
Т.е. дочка ГП просто тупо вымывает обортотку из НГ .. потом дает газ с рассрочкой оплаты чем повторно наносит удар по НГ переманивая клиентов ...
А оборотку НГ правительство финансирует за счет вымывания бабла из валютных резервов.
Газпром продает газ В УКРАИНЕ при этом обротка финансируется за счет золотовалютных резервов Украины, и проценты по кредитам за обслуживание этой оборотки платит Украина, а прибыль получает Россия.
Юля подписала гениальные контракты!!!
http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,205823035


Турчинов пояснив, що для того щоб їм (Газпром збут Україна) працювати на українському ринку, необхідно давати газ дешевше, ніж дає НАК Нафтогаз України.

"Коли вони почнуть це робити, будуть давати газ дешевше нашим споживачам, ми тільки скажемо спасибі Газпрому та його дочірній структурі", - підкреслив Турчинов.

http://forum.pravda.com.ua/read.php?2,205823035,page=4
Subscribe

 • Песенка на два такта

  "Тикание датчика в шлеме стало таким редким, словно на мембрану падали поодиночке зернышки песка. Услышав какой-то неразборчивый голос, я подумал,…

 • Непонятно

  Хроника деградации Ну что, ребята? Все готовы выполнить свой интернациональный долг? Fester Непонятно мы за талибов или нет Хроника…

 • життя твоє собаче

  "В августе 2014 г псковские десантники потеряли в одном бою в Украине 234 бойца. После этого они отказались воевать." "В России разработали систему…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 25 comments

 • Песенка на два такта

  "Тикание датчика в шлеме стало таким редким, словно на мембрану падали поодиночке зернышки песка. Услышав какой-то неразборчивый голос, я подумал,…

 • Непонятно

  Хроника деградации Ну что, ребята? Все готовы выполнить свой интернациональный долг? Fester Непонятно мы за талибов или нет Хроника…

 • життя твоє собаче

  "В августе 2014 г псковские десантники потеряли в одном бою в Украине 234 бойца. После этого они отказались воевать." "В России разработали систему…