pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

...и маленькая тележка

30 березня 2007
Президент України Віктор Ющенко вніс на розгляд Верховної Ради законопроект, згідно з яким встановлюється кримінальна відповідальність за невизнання Голодомору і Голокосту. Глава держави визначив цей документ як невідкладний — для позачергового розгляду парламентом, повідомила в середу прес- служба Президента.

«Прийняття закону відповідає європейським демократичним стандартам і сприятиме підвищенню авторитету України у світі», — йдеться в повідомленні. Аргументом на користь прийняття такого документа є те, що низка держав на державному рівні визнали Голодомор 1932—1933 рр. геноцидом українського народу і встановили кримінальну відповідальність за публічне заперечення Голокосту.

http://www.day.kiev.ua/179605/

"Комиссия по противодействию попыткам фальсификации истории в ущерб интересам России. "
Законопроект, разработанный с подачи одного из основателей самой косолапой и волосатой партии в мире Сергея Шойгу, предусматривает для фальсификаторов до 5 лет тюрьмы и до 500 тысяч рублей штрафа. Главным спасатель всея Руси особо подчеркнул, что наказанию подлежат также усомнившиеся в пресвятом Холокосте.
http://www.apn.ru/opinions/article21650.htm

Яку користь матимуть гої від "заперечення Голодомору" чи "фальсификации истории в ущерб интересам России"? Певно , шо ніякої, "в отлічіі от." Весь пар обговорення питання якось зовсім оминув цей суттєвий нюанс, задля якого все і розпочиналося.

Tags: голодомор
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 18 comments