pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

Правнук Гітлера викладає Талмуд в Ізраїлі

Журналісти італійської газети La Repubblica знайшли правнука Адольфа Гітлера: виявилось, що він вже впродовж чверті століття живе в Ізраїлі і викладає Талмуд в одному з єврейських університетів.

Правнук Гітлера носить прізвище Гілер. Він є нащадком зведеного брата Адольфа Гітлера - Алоїса, який волів бути далі від політики, а в роки Третього рейху тримав невелике кафе в Берліні.

Після війни бабуся Гілера Ерна Патра Гітлер (Erna Patra Hitler) скоротила прізвище на одну літеру (Гілер), проте залишилася до кінця вірною нацистській ідеології. Сам Гілер народився 1952 р. у Франкфурті. Батьки розвелися майже одразу після його народження.

Правнук Гітлера, за власними словами, провів вельми важке і бідне дитинство. Через брак грошей разом з матір`ю вони мусили постійно переїздити. Мати ніколи не робила секрету з історії їх сім`ї, тому Гілер з дитинства знав, хто їх родич.

Книгу Гітлера "Mein Kampf" ("Моя боротьба") він прочитав, ще бувши підлітком. "Я був збентежений, - згадує Гілер, - як люди можуть бути настільки дурні, щоб обрати людину, яка написала такі речі?"

На початку 70-х років після школи і проходження військової служби, Гілер почав вивчати теологію. Курс передбачав шеститижневе стажування в Ізраїлі. За власними словами, щойно він туди приїхав, почувся мов удома, вирішив залишитися і прийняв іудаїзм.

Займаючись викладанням в університеті, він розповів учням про свій родовід, проте це викликало вельми неоднозначну реакцію: багато хто перестав з ним вітатися, а дітей Гілера почали ображати і дражнити в школі нацистами. Після цього Гілер вирішив зайвий раз не афішувати своє минуле, хоча, як і раніше, не робить з нього ніякого секрету.
http://www.unian.net/ukr/news/news-312678.html

У продовження теми.
Будь-яка війна - це завжди війна проти гоїв. Хазари-ашкеназі морили українців голодом під "Причорноморський Ізраїль", німецькі сефарди гнали німецьких гоїв за той же життєвий простір, тільки для себе. Один біс.

Tags: Гітлер
Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments