pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

"ПРІВЄТ, КАЦАПИ І ЖИДИ!""Прівєт, хахли!" – саме так звернулися національно кастровані улюбленці "біомаси", учасники "95-го кварталу" до теле- і глядачів під час розважальної програми минулої неділі на телеканалі "Інтер".
"Прівєт, хахли!" – і це викликало дружний сміх у залі. "Хахли", певно, були щасливими від того, що їх так привселюдно обізвали. "Хахли" радісно аплодували у відповідь на таке почесне звертання…
І ось що подумалося під акомпанемент хохляцьких оплесків. Чи можна уявити, що десь, приміром, у Росії, на одному з провідних (та, зрештою, на будь-якому) телеканалів привселюдно б прозвучало: "Прівєт, кацапи!"? Або ж в Ізраїлі: "Прівєт, жиди!"?
Хтось уявляє собі таке? Я – нізащо.
http://www.khmelnytsk-kun.org.ua/news.php?extend.36

Ну... там і не таке можна уявити: http://www.youtube.com/watch?v=23jahRXMPjE 
Цю пісеньку могли би заспівати один одному принаймні половина участників "95 кварталу". І до речі я маю сумніви щодо "хохляцьких оплесків". Там те ж саме хворе жидівство, що і всюди.

Дядько розказував, що колись Райкін,  кривляючись зі сцени київської "України" у образі п`яного гоя допитувався зали "Кто я? Ну кто я?". То йому гурнули у відповіль: "Ти жид!" Більше його в Києві не було.

Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 55 comments