pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

 • Music:

"розрахунок на ідіотов"

Анонімний , чи то пак , з огляду на псевдо - акронімний автор "Української правди" Чивокуня дбайливо дібрав не вельми улесливі вислови пані Тимошенко щодо її нинішнього подєльніка пана Януковича.

"Я зараз публічно хочу звернутися до Януковича, як керівник опозиційної фракції, та домовитися про зустріч. Боятися зустрічі не потрібно, я не буду перевіряти його диктанти, та не буду питати, яку останню книгу він прочитав, чи читав щось взагалі?"

"Янукович толком і читати не вміє, тому звідки йому закони знати і Конституцію?"

"Мало не всій країні відомо, що тюремна кличка Януковича "Хам". Це все і пояснює".

"Партія регіонів – це не партія, це клан, корпорація тіньового капіталу. Я хочу сказати Віктору Федоровичу і Рінату Леонідовичу, якщо вони мене чують, що я не Ющенко, я їм амністії підписувати не буду"

 "Не голосуйте за Партію регіонів, а краще підіть у церкву і зніміть цю порчу".

"У випадку створення коаліції між "Нашою Україною" та Партією регіонів наша політична сила залишиться в опозиції. Це набагато чесніше і корисніше для країни, ніж ставати політичним дахом для мафії".

"Мені дуже важко уявити сьогодні, що так багато людей в країні віддадуть свої голоси Януковичу. Треба бути зовсім мазохістом... Подивіться на ролики Партії регіонів. Хто їх робив? Петросян? Задорнов? "Камеді клаб"? На кого вони розраховані? На ідіотів?"
http://www.pravda.com.ua/news/2008/9/30/82044.htm

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments