pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

 • Music:

спасение рядового Рабиновича

Пресс-служба Министерства транспорта и связи поведала миру о реакции минисра Евгения Червоненко на известие о позавчерашнем избитом еврее.

Узнав об этом инциденте министр Червоненко прервал свой отпуск и встречи с членами Инвестиционного совета и возвращается в Киев.

Евгений Червоненко выразил сочувствие пострадавшему и его родным и предложил оказать нужную медицинскую помощь. По его словам, он очень благодарен Президенту за адекватную и быструю реакцию на избиение еврейского парня.

Однако министр, как член правительства, очень удивлен, что подобной реакции не было от самого правительства и Премьр-министра Украины. Тем более, что мать Юлии Тимошенко – еврейка, а отец – армянин, говорится в пресс-релизе Министерства транспорта и связи.
http://www.obkom.net.ua/news/2005-08-31/0815.shtml

Вочевидь історія з побиттям - чергова єврейська провокація.
Проте не про це мова. Кілька місяців тому якісь падлюки у Москві заживо спалили п'ятьох хлопців-заробітчан з Волині. Ніхто навіть не почухався.UPD.
Офіційне повідомлення Мінтрансу

"Євген Червоненко сказав: „Хочу звернутися до свого друга та соратника по Майдану Юрія Луценка, щоб привернути його особисту увагу до цього безпрецедентного побиття з криками „Бєй жідов!” Це в 41-му році, після відмови есесівців, українські поліцаї розстрілювали мирне населення у Бабиному Яру.

Так он воно як було насправді! Есесівці (!) відмовилися (!), а українські (!) поліцаї (!) погодилися!

...
Він нагадав, що два роки тому повернув золоту медаль „За ефективне управління”, якою був нагороджений МАУП, мотивуючи це незгодою з її антисемітською діяльністю.

Євген Червоненко також заявив: „Хочу нагадати, що подібних огидних випадків побиття євреїв не було ніколи в незалежній Україні. І це є індикатором, який показує наскількі готове суспільство бути членом цивілізованої світової спільноти.”

Довго ж МАУП готувало помсту!

"А сьогодні, після Помаранчевої революції, неприпустимо, коли міліція розцінює такий випадок як звичайне хуліганство."

Це тому що це сталося вперше?

Євген Червоненко також заявив: „Як віце-президент Євро-Азійського Єврейського Конгресу (департаменту Всесвітнього Єврейського Конгресу) я закликаю ..

Це офіційний прес-реліз Міністерства транспорту ?

"...всю українську єврейську спільноту, у тому числі Всеукраїнський Єврейський Конгрес та Об`єднану єврейську громаду України, засудити та не вибачати подібних проявів антисемітизму."

А прояви українофобії треба вітати?

UPD2. До речі про Корчинського:
http://forum.pravda.com.ua/forum/read.php?2,172600UPD2." Пьяные отморозки Корчинского пытались взять штурмом киевскую мэрию

Милиция, охраняющая здание Киевской городской государственной администрации на Крещатике, 36, выдворила ворвавшихся в администрацию 10 сторонников партии «Братство»."
...
Сейчас часть ворвавшихся в здание находится во дворе Киевгорадминистрации, там же находится и лидер «Братства» Дмитрий Корчинский.
31 августа 2005. 12:52
http://www.obkom.net.ua/news/2005-08-31/1252.shtml
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 5 comments