pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

 • Music:

распоясались дальше некуда

Антисемиты разгромили еврейский центр во Львове

Инцидент произошел во вторник, когда несколько вандалов, вооруженных железными прутьями, выкрикивая антисемитские лозунги ворвалась в здание еврейского центра, круша все на своем пути.
http://www.jjew.ru/index.php?cnt=15457


Антисемиты во Львове распоясались дальше некуда. Они разгромили еврейский центр 03.08.08 11:30 Фраза


Вандалы разгромили еврейский центр 01.08.08 17:10
 MIGnews.com.ua

По информации Интерфакс, группа вандалов совершила погром во Львове

Во Львове разгромили еврейский общинный центр 01.08.08 16:19
NEWSru.com

Вандалы разгромили еврейский центр во Львове 01.08.08 14:36
 Вовремя.info

Антисемиты разгромили еврейский центр во Львове 01.08.08 13:49
 Еврейский журнал

Во Львове разгромлен еврейский религиозный центр 01.08.08 13:38
 Седмица.Ру

Вандалы разгромили еврейский центр во Львове 01.08.08 13:17
Magnolia-TV.com

Еврейский погром во Львове 01.08.08 13:14
 Полемика

Антисемиты устроили погром в еврейском общинном центре Львова 01.08.08 12:59
 Jewish.ru

Дождались погрома 01.08.08 11:15
Jewish News29 липня у Львові між мешканцями будинку на вул. Січових Стрільців, 21 виникла сварка, внаслідок якої 60-річна пенсіонерка отримала численні забої та страх, що ніхто її не захистить від сусідів-євреїв. Іншу сторону конфлікту, а саме представників єврейської громадськості, ЗІКу розпитати не вдалося, бо вона убезпечила свій спокій бойовою собакою.

Зі слів пенсіонерки пані Гані, близько двох місяців у квартирі №10, куди заселилися невідомі господарі, щовечора збираються люди, головні убори яких свідчать про належність їх до іудеїв. Галас, музика лунали з квартир почасти до дванадцятої, а то і до другої години ночі.

29 липня по обіді чоловік пані Гані вирішив поспілкуватися із гостями з квартири №10, бо «любить вільні вуха», проте новосельці його начебто зустріли сльозогінним газом в очі. «Чую крик чоловіка: «Аня, очі!» Дивлюся з вікна: він присів і тримається за лице. Я скоро взяла ківшик із водою і підбігла до нього, але перелякалася, що вода йому ще більше зашкодить. Тоді я до десятої квартири, кричу, що ви влили йому в очі, а звідти сміх», – розповіла пенсіонерка. Отож, обурена таким поворотом подій жінка розбила шибку в «єврейській квартирі». Одразу з вулиці надбігли чоловіки. «Вони викрутили мені руки, завалили на асфальт, били, а потім напустили на мене свого бульдога», – додала пенсіонерка.
При цьому жінка божиться, що жодного антисемітської образи в бік нападників не було.

Пізніше прибула швидка, яка, вочевидь, і викликала міліцію. Правоохоронці забрали пенсіонерку в райвідділ на Мартовича, де протримали старшу жінку близько чотирьох годин. Пенсіонерка дотепер не знає, у чому її звинувачують. «Але від міліціонерів я чула, що у квартирі №10 мешкає рабин», – зізналася вона.

Пані Ганя показала кореспонденту ЗІКу всі свої синці: на руках, ногах, голові. А також відповідні записи лікарів від 30 липня.

На жаль, поспілкуватися з мешканцями квартири №10, яка нібито стала прихистком для єврейського молодіжного товариства, не вдалося. Відчинені двері цього помешкання охороняв бульдог – без намордника.

Керівник ЦГЗ ГУ МВСУ у Львівській області Денис Харчук заявив, що сутичка між мешканцями мала побутовий, а не расовий характер.

До речі, зі слів Харчука, жодного єврейського молодіжного культурного центру за адресою Січових Стрільців, 21, кв 10 – немає. Цю квартиру винаймає особа, за національністю – єврейка.
http://zik.com.ua/ua/news/2008/08/06/146054


 Федерація єврейських громад СНД повідомила: у Львові був погром.

 Це повідомлення скопіювала низка інтернет-видань. Подбробиці одні і ті ж: Несколько вандалов, вооруженных железными прутьями, выкрикивая антисемитские лозунги ворвалась в здание еврейского центра, круша все на своем пути. Фантазію проявили лише у заголовках. Від Антисемиты устроили погром в еврейском общинном центре Львова до Антисемиты во Львове распоясались дальше некудa

 Вразливий польський журналіст з багатою уявою пише на УП статтю Львівський погром, що заслуговує на детальніше цитування. Ярослав Юнко не шукає фактів - йому вистачає фантазій:

  Уявляю відтак львівський, занедбаний дім із засміченим подвір’ям. Одного дня туди приходить групка старих євреїв...
З їхнім приходом у під'їзді стає чисто і гарно... ( --
еге ж!)

Сьогодні в Києві (!) буде круглий стіл на цю тему.
http://higher-caps.livejournal.com/380239.html


Попередній гвалт на весь світ був про "поджог еврейской школы в Киеве" - 66 000 повідомлень російською і 24 300 для jewish school fire kiev

 "Площадь возгорания 20 см", а це вам не дурничка якась, тому ...

 Служба безопасности Украины создает специальные подразделения по борьбе с ксенофобией и национальной нетерпимостью. 23 октября Президент Украины во время встречи с представителями еврейских общественных организаций заявил, что осуждает проявления ксенофобии и пообещал поддержку еврейской общине.

http://korrespondent.net/kyiv/214624

Спільними зусиллями СБУ, міліції, МОССАДа, Бнай-бріта і Цахала-махала було встановлено наступне: 

"Задержанный - 11-летний подросток, проживает недалеко от этой школы, но учится в другой школе. По хулиганским мотивам он зажигалкой совершил поджог матраса (находившегося возле двери запасного выхода школы - ред.). Закопчены стены и потолок", сказал Полищук.
http://korrespondent.net/kyiv/214740Многие евреи превратили антисемитизм в свою профессию - чем больше они "намониторят" таких случаев на Украине, тем больше денег они получат на борьбу с "антисемитизмом" от еврейских общин США и Израиля.
http://forum.proua.com/lofiversion/index.php/t646.html


А.И.Куприн.
Письмо Ф.Д.Батюшкову от 18 марта 1909 г.
(Хранится в Отделе рукописей Института русской литературы (Пушкинский дом) АН СССР. Фонд 20, ед. хран. 15, 125, ХСб 1.)

... Все мы  давно уже бежим под хлыстом еврейского галдежа, истеричности, еврейской многовековой спайки, которая делает этот избранный народ столь же страшным и сильным, как стая оводов, способных убить лошадь.

Целое племя из 10 тыс. человек каких-то айнов, или гиляков, или ороченов, где-то на крайнем севере, перерезали себе глотки, потому что у них пали олени. Стоит ли о таком пустяке думать, когда у Хайки Мильман в Луцке выпустили пух из перины?

Где-нибудь в плодородной Самарской губернии жрут глину и лебеду - и ведь из года в год! Но мы, русские писатели, т.е. Ты, я, Пошехонов, Водовозов, Гальперин, Шполянский, Городецкий, Шайкевич и Кулаков испускаем вопли о том, что ограничен прием учеников зубоврачебных школ.

У башкир украли миллион десятин земли, прелестный Крым обратился в один сплошной лупанарий, разорили хищнически древнюю земельную культуру Кавказа и Туркестана, обуздывают по-хамски европейскую Финляндию, сожрали Польшу как государство, устроили бойню на Дальнем Востоке - и вот, ей-богу, по поводу всего этого океана зла, несправедливости, насилия и скорби было выпущено гораздо меньше воплей, чем при "инциденте Чириков - Шолом Аш", выражаясь тем же жидовским газетным языком.

Отчего? Оттого, что и слону, и клопу одинаково больна боль, но раздавленный клоп громче воняет."
http://www.duel.ru/199844/?44_7_1

Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments