pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

"реальность фантастики"

За 17 років американські родини всиновили/удочерили  2500 російських дітей. 13 з них загинуло. Зокрема одна  дитина задихнулася від спеки у замкненому авто.
Остання обставина так схвилювала і засмутила відомого письменника Лукьянєнка , шо він аж покинув писати ЖЖ. 

Статистика свідчить, що ймовірність загинути прийманій дитині у російській сім`ї значно вища, а дитяча смерть від задухи у авто - явище, на жаль, поширене і  інтернаціональне. Тому  - все це "отмазка". Справжня причина завжди якась інша. ( З купи незрозумілих психоаналітичних напрямів, які так чи сяк тлумачать людську поведінку переконує лише теорія Еріка Берна з його "іграми" та "винагородами".)

Сумна статистика, подана Клімовим показує, що прийманих дітей зазвичай не чекає нічого доброго, бо це переважно діти з вродженими вадами - тому батьки від них і відмовляються. Це переважно майбутні "асоціяльні елементи" - злочинці, артисти, політики, педерасти тощо. Є звичайно і винятки.

США мають чималі дефектольогічні успіхи у лікування і соціяльній адаптації таких дітей, то й хай би вони їх забирали до себе якомого більше. Так було би краще ВСІМ.

Пан фантаст пише "НИ ОДИН РОССИЙСКИЙ РЕБЕНОК НЕ МОЖЕТ БЫТЬ ОТДАН НА УСЫНОВЛЕНИЕ ЗА ПРЕДЕЛЫ РОССИИ. МЫ НЕ КИТАЙ, МЫ НЕ ИНДИЯ, МЫ НЕ БАНГЛАДЕШ. ПОКУПАЙТЕ ЖИВЫЕ ИГРУШКИ В ДРУГИХ СТРАНАХ".   А тим часом за вказані 17 років у Росії кудись "зникли" сотні тисяч дітлахів, а абортів там зроблено аж під 60-70 мільйонів. Абортивний матеріал та "донорські органи" зниклих дітей,  а це найцінніша "біомаса" планети Земля, ЙДУТЬ НА ШТУЧНЕ ПІДТРИМАННЯ ЖИТТЯ ДЕГЕНЕРАТІВ. ВЕСЬ НАШ ЖИТТЄУСТРІЙ НАЛАШТОВАНИЙ НА ТЕ, АБИ СИТУАЦІЯ ТАКОГО ПАРАЗИТУВАННЯ ВИРОДКІВ НЕСКІНЧЕННО САМОВІДНОВЛЮВАЛАСЯ.

От про що насправді варто було би волати. Це аби ті фантасти та були реалістами.

Та здається мені що вони "із тєх, а нє із етіх." Тому Лукьянєнко у своїх творах аж ніяк не цурався теми дитячої смерти, а це завжди нездорова спекуляція, тому нормальна (без "лапок") творчість таких тем уникає, вони в ній табуйовані.  Більше того уважні оглядачі час од часу  закидають Лукьянєнку схильність до педофілії, що у рамцях позірної антипедофільської кампанії у ЖЖ, надає справі похмурої пікантности.

Згадалося до купи й таке.
UPD. Вона також зреагувала: http://granata-rf.livejournal.com/103846.html
Subscribe

 • бабы доведут до цугундера

 • переправа-переправа

  "Мертвых на утлом челне через темный поток перевозит. Бог уже стар, но хранит он и в старости бодрую силу." -- Вергилий Харо́н — перевозчик душ…

 • попаданец

  «Попаданчество» — распространённый приём фантастической литературы, связанный с внезапным переносом героя в прошлое, будущее, на другую планету, в…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments