pan_andriy (pan_andriy) wrote,
pan_andriy
pan_andriy

химия и жизнь

Кошерне — не прийнятне для православного

Йдеться не тільки про єврейські підприємства, а й про неєврейські, пов’язані із кашрутом, тобто ті, які включають у ціну своєї продукції вартість спеціальних кошерних послуг рабинів. Як вони самі визнають (на сайті московських хасидів Берла Лазаря), за перевірку кошерності рабини вимагають з підприємств чималі гроші, і не безпідставно вимагають — сертифікат кошерності дає неабияку комерційну вигоду.

Є в цій акції і духовний сенс. Слово «кошер» з івриту перекладається — «такий, як треба», тобто якісний, і стосується не тільки продуктів, а й речей. і т.д.
http://www.personal-plus.net/204/1658.html

Звернутися до теми мене змусила "кошерна" печатка на товарах у супермаркеті. Як виявилося таких товарів сила силенна: http://www.russia-talk.com/rf/wbsi-kosh-list.htm  Ми постійно їх споживаємо навіть не підозрюючи про їх "кошерність". 

За переписом в Києві лише 10 тисяч євреїв, проте коли візуально бачиш що понад половину "офісного планктону" в Києві спладає саме ця публіка, то виникають деякі сумніви щодо достовірности статистики.  Євреїв у Києві сотні тисяч, це левова частка "русскоязичного насєлєнія". Отже "кошерний ринок" існує.

Як можуть бути кошерним чи некошерним консервовані огірки?? Чим же вирізняється некошерний кетчуп від кошерного?? Невже про це було в Талмуді?

Хімікаліями вирізняються, от чим: http://www.kakras.ru/interesn/kons.htm  Себе вони травити не стануть. Он у них і так стільки хвороб внутрішніх органів.

Травити ж гоїв їм сам Єгова велів: "Дайте гоям на поля химию. Они получат много злаков и овощей, употребляя которые, будут травить свои эндокринные железы, кровь и мозг."

Тому знайте що пхати до пельки: http://www.russia-talk.com/rf/wbsi-kosh-list.htm 
Subscribe

 • марсіянське

  Український інженер з Каліфорнії став одним із розробників гелікоптера для польотів на Марсі.

 • грызуны и бутерброд

  - Сперва с Византией покончим-с, - мечтал он, - а потом-с... На Драву, Мораву, на дальнюю Саву, На тихий и синий Дунай... Д-да-с! ... И вдруг…

 • всё те же на манеже

  " 24 сентября 1999 г. спустя полчаса после заявления Рушайло директор ФСБ Николай Патрушев сообщил СМИ, что это были учения, а в мешках находился…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments